Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz i Bogdan w formie

Rozwandowicz i Bogdan w formie

0

Pabianiczanie grający w III-ligowych drużynach znów trafili do siatek rywali w meczach sparingowych.

Maksymilian Rozwandowicz popisał się efektowną bramką w meczu ze swoją byłą drużyną – Widzewem Łódź. Pabianiczanin zdobył gola z połowy boiska na 3:0 w 35. min, a cały mecz jego Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała 4:1. W meczu tym w Lechii zagrał także starszy z braci Rozwandowiczów – Jakub. W Widzewie natomiast wystąpił były zawodnik PTC Pabianice – Kamil Bartos. 22-letni Maksymilian grający w środku pomocy imponuje formą strzelecką w okresie przygotowawczym. Była to już jego trzecia bramka wcześniej trafiał w wygranym 4:1 meczu z Lechią Dzierżoniów oraz wygranym 3:1 spotkaniu z Górnikiem Wałbrzych.

Rozstrzelał się także Michał Bogdan (na zdjęciu jeszcze w barwach PTC) grający w Warcie Sieradz. Po tym jak zdobył dwie bramki przed tygodniem z V-ligowym Sommer Zapole w meczu wygranym 7:0, tym razem pokonał bramkarza Zawiszy Rzgów. Zespół z Sieradza wygrał to spotkanie 3:1, a „Bodzio”, który wszedł po przerwie otworzył wynik w 62. min. Cały mecz bramki Warty strzegł inny pabianiczanin – Kamil Adamek. W Zawiszy prowadzonej przez Jacka Włodarczewskiego zagrało zaś 6 pabianiczan. Mateusz Klimek i Robert Piotrowski rozegrali cały mecz, Marcin Kaczmarkiewicz i Piotr Grzejdziak po połówce, Dariusz Dolewka grał do 57. min, a Łukasz Wiśniewski od 57. min. Ponadto pół spotkania zaliczył były zawodnik Włókniarza Pabianice – Artur Kulik.