Strona główna Dzieje się Rekord pobity. Przytulało się ponad 115 osób

Rekord pobity. Przytulało się ponad 115 osób

11

Happening z okazji Dnia Przytulania zorganizowany został na placu przed ratuszem. Do akcji przyłączył się prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Punktualnie o godz. 16.00 rozpoczęło się bicie rekordu z ubiegłego roku, kiedy w tym samym czasie przytulało się 114 osób. Do pobicia rekordu brakowało 15 osób, ale organizatorzy z pomocą prezydenta szybko zwerbowali przechodniów do akcji i uzbierała się potrzebna ilość osób. Zaczęło się odliczanie i po chwili ponad 115 pabianiczan ściskało się w rytm piosenki Piaska pt. „Chodź przytul mnie”.

Akcję zorganizowali wolontariusze z Agrafki.

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Najśmieszniejsze że większość ludzi to znajomi i pracownicy Mackiewicza? he he

japitole to jakaś masakra co się nie robi dla dobrego zdjęcia byłem tam w powietrzu czuć było sztuczność masakra tyle powiem nic nie dodam… ktoś tutaj próbuje nas zwykłych ludzi oszukać ?

to widać ma fajnych znajomych,
a skoro tam byłeś to też to też jesteś jego znajomym!!! he he he

Nie przytulam znajomych, przypadkowych ludzi, kolegów i koleżanek. Mam to zarezerwowane dla najbliższych, może to trudno zrozumieć ale to czynność intymna, to przekroczenie granicy bliskości. Akcja śmieszna jak czyny społeczne w PRL-u.

Od kiedy młodzi ludzie są znajomymi lub pracownikami Mickiewicza? Było tam wiele mlodych ludzi którzy sami chcieli sie przyłaczuc do imprezy a nie ze względu na prezydenta

Nie rozumiem w czym macie problem…. Ludzie robia takie akcje, zeby cos sie ciekawego sie dzialo w naszym miescie. Jezeli wam to przeszkadza, to nikt wam nie kaze brac w nim udzialu. Uwazam, ze takie rzeczy powinny dziac sie czesciej w naszym miescie!!!! Tak trzymac AGRAFKI!!!

Ta akcja była super ! Dała wiele pozytywnej energii, dobrze że ktoś robi coś takiego w naszym mieście . że coś sie dzieje i to coś dobrego 🙂

Ja właśnie stawiam Panu Mackiewiczowi mega duży PLUS za to, że potrafił wyjść i się z nami pobawić przez 5 minut co dla niektórych Pabianiczan zapewne mających mniej na głowie było wysiłkiem. Oczywiście nie negując ich tym samym ponieważ każdy ma prawo do własnego wyboru
+ Pewnie te dzieci i starsze Panie to też jakaś rodzina lub znajomi prezydenta 🙂

szkoda mi nie których osób zrobić coś dla miasta to jeszcze zaczynają narzekać szkoda słów naprawdę 🙂 A wy AGRAFKI nie przejmójcie sie tym co piszą 🙂

A co zostalo zrobione dla miasta?? Wszyscy by wzieli miotle i POzamiatli smieci to wtedy bym mogl powiedziec ze cos zostalo zrobione 🙂 Leserka to nie robota :)Pare fotek na pokaz?

115 lemingow? Przytulac trza sie codziennie nie na pokaz na

szkoda mi ciebie naprawdę :/