Strona główna Aktualności Z miasta Radny Koczur w prokuraturze

Radny Koczur w prokuraturze

9

Dziś do prokuratury w Pabianicach wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez prezydentów i skarbnika miasta. Złożył je radny Marian Koczur. Chce interwencji Prokuratora Generalnego. 

Chodzi o niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych tj. prezydenta Zbigniewa Dychto, wiceprezydenta Grzegorza Mackiewicza i skarbnik miasta Elżbietę Plutę, którzy mieliby poprzez brak nadzoru finansowego w jednostkach organizacyjnych miasta działać na szkodę interesu publicznego.

Radny wnosi o:

1. Wszczęcie w tej sprawie postępowania przez Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji przy Prokuraturze Apelacyjnej.

2. Powołanie zespołu prokuratorów mających doświadczenie w sprawach gospodarczo-finansowych.

3. Objęcie postępowania osobistym zainteresowaniem Prokuratora Generalnego.

Radnemu chodzi o afery finansowe w Przedszkolu Miejskim nr 4 oraz Szkole Podstawowej nr 13.

– Nie wyjdą z tego – podsumował jednym zdaniem Marian Koczur.

– Zadziwiony jestem pojawieniem się mojej osoby. Odkąd zostałem prezydentem w moich obowiązkach nigdy nie było nadzoru nad finansami, oświatą ani nad audytem wewnętrzny mówi wiceprezydent Mackiewicz. – Jak się radny wziął za pisanie doniesień to mógł przeanalizować schemat organizacyjny urzędu. Ale rozumiem, że jest kampania wyborcza i to jest jego sposób na jej prowadzenie.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułWidzew za silny dla Włókniarza
Następny artykuł100 strażaków w szpitalu (ZDJĘCIA)
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie Koczur, jesteś Pan już tak żenujący, że Pana 145 osobowy elektorat właśnie skurczył się o kolejną osobę. Przykro mi, że reprezentuje Pan Zbigniewa Ziobrę.

Aż 145 osób popiera Mariana Koczura? 🙂 Składam doniesienie do Prokuratora Generalnego o podejrzeniu sfałszowania wyborów 🙂

Jaki radny taki donos

SZOPKA Z USTAWIANYMI ZDJĘCIAMI NA WSZYSTKICH PORTALACH I FACEBOOK-U ŚWIADCZY NAJLEPIEJ O INTENCJACH TEGO radnego, KTÓRYMI SIĘ KIEROWAŁ SKŁADAJĄC DONIESIENIE.

Widać że ustawka.
A czemu koczur nie wpisał p. Biegajło ?
I czemu nie podał dochodów w oświadczeniu majątkowym które otrzymał jako bezradny (radny) ? może trzeba to zgłosić do prokuratury „zatajenie dochodów”

PROSTACY….okradają Was a Wy jeszcze próbujecie oczerniać człowieka, który próbuje przeciwdziałać temu złodziejskiemu precedensowi jaki panuje w tym skorumpowanym mieście zwanym PABIANICE.

Czy ten człowiek wszędzie będzie bruździł? Nie może zrozumieć, że wszyscy mają dość takich aferzystów jak on? Co ten człowiek zrobił będąc radnym z tego co się orientuje to jego jedynym wybitnym wyczynem było dodanie sobie kilku złotych do portfela dzięki pełnionej funkcji. Naprawdę spotkałem osobiście tego człowieka 2 razy osobiście i nigdy więcej nie chcę mieć z nim do czynienia. DNO…

Brawo Panie Marianie!!! Tak trzymać! Ja uważam, że radny Koczur to jedyna osoba w radzie miejskiej, której zależy na dobru naszego miasta. Pabianice zasługują na więcej, niż proponują ci, którzy obecnie dorwali się do władzy w Pabianicach. Powiem więcej, widziałbym chętnie Pana Koczura na stanowisku Prezydenta Pabianic. Prezydentura dla Koczura!!!

Jakich aferzystów ? Co miło jest zamiatać wszystko pod dywan ? Weźcie ludzie się zastanówcie i poczytajcie , posłuchajcie . Koczur przynajmniej nie mydli ludziom oczu nie organizuje śmiesznych festynów , które są żałosne . Mówi prawdę i jemu na prawdę zależy żeby coś zmienić . Wypowiadacie się bo co bo PO i PiS lepsi są w czym? hahah A to że za wiele może nie zdziałał to kwestia jest tego typu : Trzeba mieć siłę przebicia i poparcie a kto poprze jak się mówi prawdę i wywleka brudy ? Żal to czytać takie wypowiedzi jak wasze może wy startujcie… Czytaj więcej »