Strona główna Aktualności Polityka Prezydent Łodzi poparła Mackiewicza

Prezydent Łodzi poparła Mackiewicza

37

W Urzędzie Miejskim zwołana została dziś konferencja w sprawie funduszy unijnych pozyskiwanych przez województwo łódzkie.

W spotkaniu udział wzięli prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, marszałek Witold Stępień oraz starosta Krzysztof Habura. Hanna Zdanowska wyraziła chęć dalszej współpracy z wiceprezydentem Grzegorzem Mackiewiczem.

– Liczymy, że będziemy mieli partnera do współpracy. Grzegorz Mackiewicz mógłby kontynuować to co zaczął – mówiła Zdanowska. – To moje zdecydowane poparcie dla niego w drugiej turze wyborów prezydenckich. To doświadczony samorządowiec i wiem na co mogę liczyć.

Gmina Pabianice wchodzi w skład Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego skąd nasze miasto i Ksawerów mają otrzymać prawie 120 mln złotych na modernizację torowiska i zakupu nowoczesnych tramwajów.

W sobotę podczas balu żeglarzy swoje poparcie dla Mackiewicza wyraził Krzysztof Habura.

REKLAMA
Poprzedni artykułKolejny kandydat popiera Ciebiadę
Następny artykułMłody GKS mistrzem województwa (WIDEO)
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciebiada jako prez. nic nie osiągnie dla miasta bez wsparcia i współdziałania z Urzędem Marszałkowskim i Łodzią, tylko wybór Mackiewicza zapewnia nam możliwość pozyskiwania realnych środków ! Czyli jednak jest kasa dla Pabianic pani hodakowa!!!!

P.Ciebiada ma wsparcie wielu ludzi. Pieniądze jeśli ktoś chce zdobyć to je zdobędzie i nie musi aż tak całować P.Zdanowską po rękach. Dziwne , że P.Mackiewicz do tej pory nie wycałował ich dla Pabianic, rządził przez 3 lata jako Wiceprezydent więc mógł pokazać co potrafi. Lepsza inwestycja dla niego to udziały na Lublinku. Jeśli on zostanie wybrany to nic się nie zmieni.

No i super.. będzie kasa i będą oczekiwane zmiany:)

Są środki – będą efekty! Dobrze, że Pan Grzegorz Mackiewicz jest doświadczonym samorządowcem i zna się na pozyskiwaniu pieniędzy. Liczymy na poprawę! Ma Pan mój głos!

Ludzie o czym Wy piszecie co może zrobić Mackiewicz sam bez rady Miejskiej to jakaś bzdura co opisuje ”telus” NIE ZAPOMINAJMY ŻE PIS MA 13 RADNYCH więc większość … Jedynie Ciebiada może wziąć pełną odpowiedzialność za nasze miasto w innym wypadku za cztery lata Pan Mackiewicz powie że nie mógł nic zrobić gdyż przeszkadzała mu Rada Prezydent jest po to by rządzić a fachowcy są od tego by pracować na niego nie jak do tej pory !!! Spójrzmy w czyich rekach są spółki miejskie ? PO I BSR !!! czy sa to fachowcy ? mieli juz swój czas przez 8… Czytaj więcej »

Bronek co Ty wypisujesz za bzdury!!! Czy widziałeś kiedyś Rade Miejską, która nie przyjmie 58 milionów bo nie lubi prezydenta. Czasy sie zmieniły rada miejska ma coraz mniej do powiedzenia. Nie masz poparcia w Urzędzie Marszałkowskim, Wojewódzkim leżysz i kwiczysz – pieniążki płyną gdzie indziej!!! NIE WCISKAJ LUDZIOM PISOWSKIEJ PROPAGANDY!!! pis i jego prezydent równa się zatrzymanie Pabianic na cztery lata w miejscu!!! Zastanów się sam, albo idz na marsz 30.11

Bronek, nic nie kumasz i siejesz słabą propagandę z tej rady, z klubu 13 osobowego klubu PIS, po pół roku Prezydentury Grzegorza Mackiewicza -pozostanie 6 osób. Dla przykładu radny Lesman, gdzie już nie był?Radny Dudtkiewicz intensywnie studiujący i poszukujący pracy…Radny Feliksiński zawsze w BSR….dalej nie chce mi się pisać bo szkoda mi ludzi i ich rodzin, nie zawsze zalegalizowanych…

do ”telus” zapomniał Pan że przez 8 lat właśnie Pan Mackiewicz miał okazję by pozyskiwać środki z Urzędu Marszałkowskiego PRZEZ TYLE LAT PO I BSR rządzą i mają pełna władzę łącznie ze wspomnianym przez Pana Urzędem Marszałkowskim Pytam się CO STAŁO NA PRZESZKODZIE ZE PAN MACKIEWICZ TYCH ŚRODKÓW NIE POZYSKAŁ ano nic!!! po prostu trzeba być facetem z … by rządzić tym Miastem

Mackiewicz jest niecałe 3 lata wice prezydentem i te 58 milionów to efekt jego pracy:) DOŚĆ PISOWSKIEJ PROPAGANDY CHCEMY PRAWDY!!! DOŚĆ CIEMNOGRODU!:) ZACZYNA MNIE TO BAWIĆ

właśnie, jakie 8 lat wiceprezydentury Mackiewicza? A jeśli trzeba mieć jaja, żeby rządzić tym miastem to mogę od razu powiedzieć, że na pewno Ciebiada ich nie ma…

Zaintrygowałeś mnie… czy Ciebiada ma jaja? W sumie nie zamierzałam sprawdzać, brr! Na pewno wiem, że nie ma programu dla naszego miasta (no może poza tym, żeby na początku wszystko z hukiem rozwalić… zastanawiać się będzie później!).
Panie Włodku S. cóżeś nam narobił… prezes nie zawsze ma rację!

A zapomniałeś, że bujamy się z długami szpitala, których narobili m. in. „specjaliści” zatrudnieni przez prof. Bernera. Za Dychty już szpital podlegał w-ce prezydentowi Wypychowi, który był z PiS-u… Najgorzej, że nie ma porządnej opozycji, która patrzyłaby na ręce rządzącym, radnym… z każdej partii… Robią co chcą, a prasa nawet o tym nie pisze… a jak napisze to parę osób przeczyta… a potem bezrefleksyjnie głosują na partyjniackich „Tymińskich” z zagranicy, przyniesionych w teczce, zamiast na swoich, sąsiadów, kolegów, którym można nawet w nocy przypomnieć, że odpowiadają przed nami za swoje decyzje, no i że pracują dla nas, dla miasta! P.S.… Czytaj więcej »

I jeszcze jeden kwiatek z pisowskiego ogródka.. – Jarosław Kosmala

Jak ten pan się wytłumaczy? – i taka drużyna ma rządzić w mieście?

Jak sprawa się zakończyła? Panie Przemku Jach liczę na dziennikarskie zainteresowanie się tematem, który był opisywany przez Pana 15 sierpnia 2014r.

https://epainfo.pl/balagan-w-klubach-sportowych/

To co, jak Ciebiada wygra to ,, tańcząca na stole” nie będzie z nim rozmawiać, bzdura.
Należy dokonać właściwego wyboru. Tak żeby nam Pis nie wmawiał za cztery lata, że nic nie mógł zrobić bo nie miał prezydenta, a pan Manckiewicz że nie miał poparcia w radzie.
Pozdrawiam

Oj boimy się o stołki boimy czasy BSŔ i Haburków dobiegają końca. Trzęsą portkami jak nie wiem co.Ludzie głosujemy na Ciebiade

Ogarnij się lolek.
Ja nie boje się o stołek i nie mam zamiaru popierać NIEKOMPETETNĄ osobę jak Ciebiada na tak ważne stanowisko!

Jeśli są środki to miasto je dostanie bez względu kto będzie prezydentem

Nie do końca, bo jeśli Ciebiada będzie miał głupich współpracowników to tego nie ogarnie, a szansa przejdzie nam koło nosa… pieniądze unijne się kończą, a ja nie wiem jaki program dla P-c ma ten Ciebiada. On chyba nawet nie wie co się u nas dzieje i co ma robić prezydent, skoro wymyślił termy w Bychlewie… Tragedia dla P-c gdyby wygrał, choć Mackiewicz nie jest aniołem…

Znowu nas okłamują mamią jakimiś pieniedzmi wirtualnymi,Poprostu boją sie o władze Zdanowska przyjechała poprzec układ kóry juz istnieje od tylu lat a Ciebiada chce go rozbić Głosujcie na Ciebiadę Nie dajcie sie ogłupic staremu betonowi

Aniu, pytaj, drąż, ale się nie spalaj… nikt Cię nie okłamie, jak się douczysz:)

Pabianiczanie maja już dosc Mackiewicza i Haburów Myślę że każdy widzi iż Rada Miasta i tak jest w rękach PiS więc wybierzmy Ciebiadę. Rozwali beton kolesiostwo Wprowadzi nowe spojrzenie i nową jakość

Tak, mamy dość kolesiostwa, czasem Mackiewicza i Haburów, ale Ciebiada im nie dorasta do pięt… przykro mi, ale nie myślcie emocjami, tylko patrząc na dobro miasta. Jeśli Ciebiada wygra to na pewno nie przez swój pomysł na to miasto… Nie wystarczy wymienić władzę i sparaliżować miasto jeszcze bardziej… Zmiany muszą być ewolucyjne, a nie przez czerwoną rewolucję z szafotem dla obecnie rządzących. Przykro, że p. Kaczyński nawołuje do nienawiści pod pozorem tzw. patriotyzmu… Mylą mu się wartości niezaprzeczalne np. wolność, równość, szacunek, prawda, no i że białe naprawdę jest białe… Nikt kto jest popierany przez takich ludzi nie może być… Czytaj więcej »

Tylko jedno sie pisze ze J.Kaczynski namawia do nienawisci, a co robi Mackiewicz -oczernia P.Ciebiade niesłusznie, stosuje zenujace zagrywki przed niedzielą. Tylko jakoś cicho o tym .Jak członkowie PIS chca cos zrobic dla mieszkancow to im sie kladzie kłody pod nogi i to jest ok. Tak rzadza ludzie wykształceni.Jest mi wstyd ze mamy takiego wiceprezydenta. Nigdy wiecej układów

Panie Grzegorze nie całujemy w ręke kobiet na spotkaniach formalnych.

pani Zdanowska już jednego poparła… wiemy jaki wynik zrobił chociaż to doktor i wielkie doświadczenie miał, radny Stanek, który nie startował na prezydenta zostawił Jaksę daleko w tyle zobaczcie ten strach w oczach PO i BSR – jak Mackiewicz nie zostanie prezydentem, to będzie chciał zostać starostą , a co wtedy z Haburą??? wróci do firmy budowlanej??? czyli wszyscy z nich mają w tym interes, aby Mackiewicz wygrał, bo wtedy zostaje wszystko po staremu jak chcemy zmian to trzeba to towarzystwo pogonić, bo mamili nas kilka lat – BSR taki bezpartyjny miał być a zobaczcie na to zdjęcie – ta… Czytaj więcej »

To obrzydliwe jak na te stołki chce się wdrapać PiS.
To obrzydliwe jak pisowski aparat szczuje ludzi na ludzi.

Nie wiesz co piszesz. To co wyprawia teraz Mackiewicz i jego kolesiostwo to własnie jest obrzydliwe. Obraza ludzi, oczernia tylko dlatego zeby nie spasc ze stołka. Jest to żenujące a tak sie podkresla ,ze jest to czlowiek wyksztalcony. Mam wrażenie ,ze po takim zachowaniu wykształceniem nie nalezy sie chwalic.

Głowa do ręki, a nie ręka do głowy…a z Kaczyńskiego się śmiali jak tak rękę podciągał do całowania…

Człowiek Solidarności sprzedaje się PO tylko dla tego, by istnieć. Czuję się oszukany, tym razem – w II turze głosuję na PiS.

a co się dziwisz – cztery lata temu „prawicowy” BSR poparł Dychtę, założyciela PRONu w naszym mieście

Przychodź na sesje i przestań czytać Hodakowej wypociny… Zasięgnij opinii Urzędu Marszałkowskiego i dowiedz się, że nam się uda, z korzyścią także dla tych co nie lubią Mackiewicza…
Nie orientujesz się, że przewodniczącym Rady Miejskiej był DARIUSZ WYPYCH z PIS-u, który wcześniej był także wiceprezydentem Pabianic (nie Ksawerowa), jemu podlegał szpital, szkoły, etc. (nawiasem mówiąc miły gość:)) Jego też rozlicz… Nie kładź się spać w nienawiści:):):) Dobranoc:):):)

Wszyscy tak ładnie się opluwają. A za tydzień wygra Ciebiada i zatrzyma wiceprezydenta Mackiewicza na stanowisku. Mackiewicz zaś powie „Prezydentowi się nie odmawia”. Przecież Dychcie też nie odmawiał.

Przy okazji BSR wezmą do zarządu powiatu, gdzie powstanie koalicja PiS-BSR.

I Mackiewicz z BSR okażą się idealnymi partnerami do wprowadzania zmian.

Bo Mackiewicz jest idealnym wiceprezydentem do zmiany Pabianic 🙂

Pani Zdanowska powiedziła jedno mądre zdanie BIERZEMY SIE DO ROBOTY Wiemy że wcześniej przez 3 lata pan Mackiewicz ze slowem praca nie miał dużo do czynienia i jego kolesie a szczególnie jeden Adamski ,który podpisuje liste i wychodzi do domu ,zatrudnia sie tam kilku kierowników za ciężkie nasze pięniadze Ale podobno jesli chodzi o sport to syn pana Górnego jest najlepszy jesli chodzi o gry komputerowe Przez 8 godzin non stop ćwiczy ,niestety za nasze pieniądze MAM DOŚĆ JUŻ TEGO UKŁADU Głosujcie na zmiany na normalnosć ,czyli na Ciebiade

Wyleciałeś z roboty w MOSIR?
Pewnie słusznie !!!

Aniu, a skąd Ciebiada weźmie pieniądze na termy?

Aniu jest coś takiego jak fundusze unijne których Pan Mackiewicz nie potrafił zdobyć mało tego jak już zdobyli to kare musieli zapłacić ”wiaty autobusowe ”

Najbardziej uśmiałem sie z ulotki która krąży po Mieście z Mackiewiczem i szkalująca Ciebiadę

Ja bym wydał taką ulotkę

prezesi naszego miasta KTO NIM RZĄDZI PRZEZ 8 LAT!!!
zwik PO
zec BSR
mosir BSR
mzk BSR

itd

Lista jest długa
Więc zadajmy sobie pytanie KTO ROZWALIŁ TO MIAST CZY NIE B.S.R
Nie głosowałem na PIS lecz teraz nie mam innego wyjścia

układy rodzinne czas rozbić !!!

Popieram, nareszcie ktoś zauważył obrzydliwe zagrywki Pana Mackiewicza.