Strona główna Aktualności Polityka PO pokazała kandydatów do rad

PO pokazała kandydatów do rad

10

Na listach wyborczych Platformy Obywatelskiej jest sporo znanych nazwisk. Są sportowcy, artyści, lekarze i inżynierowie.

Na konwencji wyborczej w hotelu Fabryka Wełny PO zaprezentowała kandydatów do sejmiku wojewódzkiego, rady powiatu, rady miejskiej i rad gminnych. – Moi drodzy, ładnie wyglądacie – rozpoczął swoje przemówienie Krzysztof Habura, szef PO w powiecie. – Znam was i wiem, że jesteście mądrymi ludźmi. Jesteście w stanie wygrać te wybory i je wygracie.

Trzeba przyznać, że PO przekonała do siebie dużo osób z pabianickiego świecznika, o których mówi się mediach i to nie tylko lokalnych. Na listach do rady miejskiej są m.in. Jacek Urlik, frontman zespołu Tipsy Drivers i jeden z najlepszych harmonijkarzy ustnych w Polsce, który z wykształcenia jest ekonomistą. Jest też Adam Wirski, artysta, streetartowiec, który od kilku lat zdobi Pabianice różnymi malunkami. O mandat radnej miejskiej będzie ubiegać się była koszykarka Edyta Koryzna, mistrzyni Polski i uczestniczka olimpiady w Sydney.

Jest też kilka osób, które od dłuższego czasu związane są z pabianicka polityką i samorządem. Do rady miejskiej chcą się dostać m.in. Małgorzata Biegajło, była wiceprezydent, Joanna Kupś, rzeczniczka starosty, Seweryna Gabara- Rąkowska p. o. naczelnika Wydziału Infrastruktury Społecznej i Spraw Obywatelskich w Starostwie Powiatowym. Na listach znajdują się również obecni radni: Grażyna Wójcik, Piotr Roszak, Jacek Wróblewski i Krzysztof Rąkowski.

Do rady powiatowej startują mi.in. Mariusz Bałaziński, utytułowany kulturysta, Piotr Minias, były komendant strażaków, Ewa Lewandowska, anglistka prowadząca pracownię artystyczną, Stanisław Wołosz, szef miejskich drogowców. O reelekcję będą ubiegać się: Marek Ciechański, Łukasz Stencel, Rafał Kunka, Krzysztof Habura, Irena Grenda, Krzysztof Pacholak, Jadwiga Wadowska – Gryzel oraz Monika Pawlak Szpotan.

Lista kandydatów do rady miejskiej.

Lista kandydatów do rady powiatowej.

Pełne wystąpienie Arkadiusza Jaksy konwencji PO.

REKLAMA
Poprzedni artykułMOSiR dostanie odkurzacz. Za 11 000 zł
Następny artykułPrawie 10 milionów złotych z podatku
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Go Ewka, go! 🙂

Tak sobie patrzę na te zdjęcia i echo zasłyszanych kiedyś słów w uszach mi pobrzmiewa: potęgę i poważanie samca w stadzie stanowi zdobycz płci przeciwnej; stanowi o jego potencjalnych możliwościach, sile, haryzmie, szacunku pomniejszych jego członków i podgatunków – czytała Krystyna Czubówna

W przypadkowej rozmowie z dyrektor MDK(p. Grażyna Wójcik), po wypowiedzianych przeze mnie słowach: niedługo władza się zmieni, usłyszałem w odpowiedzi: Oby. Jak widać hipokryzja.

jak zaczną rządzić ludzie typu p. Urlik to będziemy mieć taką rewelacje że aż strach pomyśleć gratuluje ekonomista od organek.

Niech rządzą, rozpie-ą to miasto do końca, tak jak zadłużyli Łódź – dwa stadiony dla III ligowców, trasa w-z bez, o drzewkach nie będę wspominał.

Nie znam tych wszystkich nazwisk, ale akurat Pana Urlika znam jeszcze z czasów kiedy pracował w TP S.A. Zawsze pełen profesjonalizm i świetny kontakt, a że gra jest jego pasją to chyba dobrze, bo zawsze ceniłem w ludziach to co robią poza pracą i uważam to za atut i to bardzo, bardzo duży:-) Życzę powodzenia !!!

a jak się sam podpalił w namiocie jak pracowal w kablowym to wiesz itp . poprostu czysty profesjonalizm

no jak jeszcze raz wygrają to wyniosą nas do Rumuni bo jesteśmy już na tym samym poziomie. Nie można jeszcze raz dać szanse złodziejom i sprzedawczykom. To nasi rodzice ciężko pracowali w Pabianickich zakładach, budowali dbali o nie a PO-ki wszystko sprzedali za psie pieniądze- skandal. Nigdy więcej takich oszołomów przy władzy!!

p. Urlik pełna profeska tylko organki jak się nic nie umie to trzeba do polityki

P.Wirski następny artysta może namaluje nam lepsze jutro