Strona główna Aktualności Polityka Odmeldowali się na marszu

Odmeldowali się na marszu

6
fot. PO Pabianice

Przedstawiciele pabianickich struktur Platformy Obywatelskiej wzięli udział w Marszu Wolności. 

– Idziemy tym marszem do wolności, do wygranych wyborów – mówił podczas rozpoczęcia demonstracji szef PO Grzegorz Schetyna.

Razem z nim poszli działacze z Pabianic na czele ze starostą Krzysztofem Haburą. Na zdjęciach widać również innych członków partii. W Warszawie odmeldowała się m.in. Małgorzata Biegajło, Jonna Kupś, Jacek Wróblewski, Grażyna Wójcik, a nawet Piotr Duraj z SLD.
Polityków opozycji wspierał również Związek Nauczycielstwa Polskiego.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułDefilada na Lewitynie (WIDEO)
Następny artykułPierwszy teledysk kwartetu smyczkowego
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To rozumiem, że teraz wolności nie ma? Tak? A nie lepiej byłoby np. w ramach wolności wykonać trochę prac społecznych np. zamiatania ulic czy umycie jakiegoś pomnika czy o pomalowaniu chociażby jednej z klasy z obojętnie jakiej szkoły? Można tez odwiedzić dom dziecka i po małym upominku kupić każdemu z dziecka….lub rzucić trochę grosza dla schroniska ? Ale nie …bo to chodzi tylko o walkę polityczną…czemu nie możecie się PO pogodzić , że ludzie Was demokratycznie wyoutowali???

Ryk oderwanych od koryta i tyle. Ale ryk zamienił się w mały kwiczek 🙂 Raptem 15 tyś ludzi na marszu więc widać, że jak skończyły się pieniążki na klakierów to widać jaka mała garstka pozostała 🙂 Pokwiczcie sobie jeszcze troszeczkę …

Buahahahahahahhhaaa, a czy odmeldowali się już w kolejce do psychiatry? : ))))

https://epainfo.pl/dychto-ostro-o-platformie-obywatelskiej/ i tyle w temacie 🙂 To była wolność w wydaniu PO ..!!!

Brakuje wolności wg PO, bo to była ich wolność, ich układy, ich kolesiostwo. Mam nadzieję, że stracili tą swoją „wolność” na dłużej niż tylko kolejne 4 lata!

Panie Habura…. Kadencja dobiega końca. Potem z panią Kupś i resztą będziecie mogli odwalać Marsze Pazerności każdego dnia wokół SDH-u : ))))