Strona główna Aktualności Polityka Oni wchodzą do rady powiatowej

Oni wchodzą do rady powiatowej

10

Platforma Obywatelska odrabia straty w powiecie. Razem z BSR mogą stworzyć koalicję. W takim przypadku Krzysztof Habura po raz trzeci zostanie starostą.

Do rady powiatowej z Prawa i Sprawiedliwości wchodzą: Włodzimierz Stanek, Tomasz Pierzchała, Waldemar Flajszer, Maciej Łuczak, Jarosław Kosmala, Marek Błoch, Krzysztof Waligórski, Robert Rządziński, Piotr Gracki oraz Piotr Ambroziak.

Z Platformy Obywatelskiej wchodzą: Krzysztof Habura, Łukasz Stencel, Arkadiusz Jaksa, Rafał Kunka, Andrzej Kurzawski, Jadwiga Wadowska-Gryzel, Irena Grenda oraz Krzysztof Pacholak.

Z BSR na mandat mogą liczyć: Florian Wlaźlak, Robert Jakubowski, Paweł Kania oraz Wioletta Domańska.

Z SLD wchodzi tylko Marek Gryglewski.

Są to wyniki nieoficjalne.

REKLAMA
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Podajcie wyniki ile glosow dostali poszczególni radni.

Na starostę proponuje Jaksę jak jest taki dobry. Może wyp…..li Haburaka

No to teraz niech habura zachowa się fair. Jaksa przegrał na prezydenta więc powinien starostą zostać. Tak jak habura po przegranych wyborach w 2006 roku.

Zaraz zaraz panie habura i inne POmocniki. Gdzie etykieta i polityczna kultura. Wybory wygral PIS majac 10 radnych. To do pis-u należy zatem pierwszeństwo w zbudowaniu koalicji 12 radnych.

Tylko nie Habura!!!!!!!!!!!!!. To by była największa porażka .

Stanek albo Flajszer. Mają doświadczenie w samorządzie i pojęcie. Reszta z PiS się nie nadaje na kierownicze funkcje. A Marek Błoch (niedawno Samoobrona) czy parkingowy z Bugaju Pierzchała to chyba ludzie jakieś żarty sobie zrobiliście. No ale wasz wybór. Na pewno będzie wesolutko

Popieram poprzednika w zupelnosci.Pan parkingowy to egoista myslacy wyłącznie o siebie i o swój…nie dokoncze.Jak on ma sumienie????

PiS wygrał te wybory ewidentnie ! Jeśli habura znowu zostanie starosta NIC się znowu nie zmieni !zreszta to dotyczy całego PO !!! Jedyne co nam teraz pozostaje to głosować na Ciebiade w II turze na prezydenta ! Jeśli ten debil od dopalaczy wygra to ja się wyprowadzam !:/

Ada obiecujesz? To pakuj sie juz dzis. Im mniej PISiorow w mieście tym lepiej.

Dobre sobie he he co do parkingowego znam gościa i nie znam osoby której by zaszkodził czy nie pomógł miły i normalny facet zawsze uśmiechnięty
CHYBA ŻE te komentarze pisze ktoś Z KIM WYGRAŁ to zrozumiałe że ta osoba czuje rozgoryczenie przegraną lecz po co posuwać się to takich kroków nie ładnie …