Strona główna Aktualności Polityka Solidarność wspiera Wypycha

Solidarność wspiera Wypycha

7

Krzysztof Górny, szef pabianickiej Solidarność dał poparcie kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Pabianicach. Taka jest wola związku, do którego należy Dariusz Wypych.

– Związek zawsze popiera swoich członków i na ile jest to możliwe będziemy go wspierać – mówił Krzysztof Górny. – Jest do osoba nietuzinkowa i wyróżniające się w samorządzie.

Poparcia kandydatowi udzielił też Włodzimierz Stanek reprezentujący klubu radnych PiS w mieście i powiecie.

Przypomnijmy, że w wyborach na prezydent miasta Solidarność poparła Grzegorza Mackiewicza, który jest również członkiem tego związku, a startował z listy Bloku Samorządowego Razem.

Wybory uzupełniające w okręgu nr 12 odbędą się 1 marca. Swój głos będą mogli oddać mieszkańcy ulic: 20 Stycznia od nr 64 do końca – strona parzysta i od nr 109 do końca – strona nieparzysta, Borowa, Chabrowa, Chmielna, Ciasna,Drobna, Działkowa, Graniczna, Jesienna, Kolonijna, Końcowa, Krzywa, Lwowska, Myśliwska – strona parzysta i od nr 37 do końca – strona nieparzysta, Nowowolska, Ochocza, Piotra Skargi od nr 101 do końca – strona nieparzysta i od nr 128 do końca – strona parzysta, Podleśna od nr 3 do końca – strona nieparzysta i od nr 18 do końca – strona parzysta, Rydzyńska, Rzgowska – strona nieparzysta i od 110 do końca – strona parzysta, Spokojna, Stara, Sybiraków, Waltera Janke od nr 1 do nr 3 – obie strony, Warszawska od nr 97 do nr 101 – strona nieparzysta, Zakole, Żwirowa.

REKLAMA
Poprzedni artykułMiesięczny chłopiec w szpitalu. Został pobity? (AKTUALIZACJA)
Następny artykułNie wiedzą, gdzie kandydują?
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Górny idz do diabła… żal mi cie

PANIE GÓRNY, NIE MOŻNA JUŻ NA PANA PATRZEĆ. GDZIE WIATR ZAWIEJE TAM JA POLECĘ ZA GROSZ HONORU !! NAJPIERW UKŁADAŁ SIĘ PAN Z BSR TERAZ PRZYCHYLNOŚĆ RAPTEM DLA PIS . NO TAKIEJ POSTACI TO DAWNO NIE WIDZIAŁEM.

To jest tak zwane poparcie dla poparcia 🙂 (Kto jest by prezesem ZEC-u został p.Górny ? ) głosujemy i rączki do góry „PiS + BSR” dziękujemy.

Przecież on nie ma wyższego, jakby technik został prezesem to to miasto zasługiwałoby wyłącznie na wysadzenie w powietrze. Mogą zrobić konkurs, z pewnością będzie z kogo wybrać. Proponuję też wstawić wymóg certyfikatu B2 z angielskiego, trochę pomogłoby w selekcji radosnego miotu cwaniaków. No ale…. czas pokaże. ..

Oj tam, oj tam, i co że nie ma wyższego. Jak ze średnim można być prezydentem to prezesem spółki chyba też. (przy koleżeńskich układach oczywiście)

nie rozumiem części wypowiedzi zamieszczonych poniżej. z jednej strony piszecie, że Solidarność, a co za tym idzie Pan Górny, jako jej przewodniczący w Pabianicach jest niepotrzebna, zła i w ogóle ble, a z drugiej jakimś dziwnym trafem zazwyczaj jest tak, że jak coś się dzieje złego w zakładzie pracy to pierwszy telefon wykonuje się do działaczy związkowych z nawet nie prośbą, ale od razu żądaniem ochrony praw. Najlepiej obrazują to ostatnie wydarzenia na szczeblu krajowym, prawda jest taka, że gdyby nie solidarność i pan Duda na jej czele, to 3/4 pracowników kopalń (jak nie wszyscy) zostaliby w ciągu 5 minut… Czytaj więcej »

Bardzo jest zauważalna. Ściska łapki każdemu i ładnie kładzie kwiatki pod pomniczkami i tabliczkami. I tworzy sztuczne miejsca pracy w spółeczkach dla rodzinki.

Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu! Niech żyje nam!