Strona główna Dzieje się Nowa Strefa w nowej odsłonie! Sprawdź, kiedy wielkie otwarcie!

Nowa Strefa w nowej odsłonie! Sprawdź, kiedy wielkie otwarcie!

0

Pabianicki Klub Fitness i Szkoła Tańca Strefa Ruchu zmienia lokalizację! Już wkrótce obecni, jak i nowi klubowicze trenować będą w nowym miejscu. Oto jak jeszcze kilka dni temu przebiegały prace w nowej Strefie. 

W miniony weekend, zarówno trenerzy, klubowicze, jak i przyjaciele Strefy Ruchu, mieli okazję spotkać się podczas Paint Pary, przy ul. Sikorskiego 38/40. To właśnie tu już za kilka dni ruszą zajęcia taneczne oraz fitness, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

– W naszej nowej siedzibie, dla mieszkańców Pabianic szykujemy dwie jasne i pełnowymiarowe sale treningowe – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka Strefy Ruchu. – Będzie energetycznie i kolorowo. Wiele elementów zarówno dekoracji, jak i wyposażenia przeprowadza się razem z nami. Ale co ważne, dla naszych zmotoryzowanych klubowiczów mamy imponujących rozmiarów parking, który mam nadzieję, gdy tylko pogoda na to pozwoli, posłuży nam jako miejsce do zajęć na świeżym powietrzu oraz strefowych imprez.

Wielkie otwarcie Nowej Strefy Ruchu nastąpi już w sobotę, 15 października. Grafik zajęć tego dnia będzie naprawdę imponujący. 

– Startujemy o godz. 9.00 i trenujemy aż do 20.00. To niemalże dwanaście godzin fitnessu, tańca i zajęć dla dzieci. Wszystkie lekcje pokazowe tego dnia są zupełnie bezpłatne – dodaje Michał Chyliński, współwłaściciel Strefy Ruchu. – Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem Dnia Otwartego i zachęcamy do wcześniejszych zapisów.

Rezerwacji miejsc na 15 października dokonać można telefonicznie (+48 537 294 537) lub przez stronę internetową Strefy Ruchu.

REKLAMA