Strona główna Aktualności Polityka Nokaut w Dłutowie

Nokaut w Dłutowie

7

Urzędująca od dwóch kadencji wójt uzyskała prawie 80% głosów. Będzie sprawować funkcję po raz trzeci.

W Gminie Dłutów uprawnionych do głosowania było 3550 osób, wydano 1871 kart. Głosów nieważnych było 90, a frekwencja wyniosła 52,7%.

Po raz trzeci z rzędu na urząd wójta wybrana została 46-letnia Grażyna Maślanka-Olczyk (na zdjęciu 2 od lewej), członkini partii PSL startująca z KWW „Wspólnota”. Zdobyła ona aż 1396 głosów nokautując swojego konkurenta – 69-letniego Jana Gajdę z PiS-u, który zgromadził tylko 385 głosów.

Tym samym obecna wójt pobiła swoje dwa poprzednie wyniki. W 2006 roku zgromadziła 1030 głosów (58,2%), w 2010 roku było to już 1285 głosów (70,72%), a w tym roku 1396 głosów dało aż 78,4%.

REKLAMA
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nic dziwnego! Władza jest beznadziejna ale żadnego porządnego kontrkandydata. Z każdymi wyborami jest coraz gorzej. Pani wójt nie nadaje się do niczego ale cóż z tego skoro niewykształceni rolnicy niczego nie oczekują.

i co z tego, że masz studia skoro głosujecie na tą nadętą antyspołeczną kobietę, która w Dłutowie przez te lata nie zrobiła dosłownie nic, a akcja z zakupem działki pod przedszkole w zmowie z oligarchą dłutowskim przelało czarę goryczy! Złodziejstwo! Gmina z takim potencjałem, a nic się w niej nie dzieje, zero perspektyw, wsparcia i zajęć dla młodzieży. Słynny „dołek” przyciąga więcej osób niż wszystkie inicjatywy śmiesznej władzy…

Akurat Dłutów z tego co się orientuje złożył więcej wniosków i projektów o dotacje unijne niż np. Pabianice więc nie przesadzajmy z tym „nic”. Zgodzę się natomiast, że gmina ma olbrzymi, niewykorzystywany potencjał.

kto głosuje to głosuje , ja mam gdzies kto sobie na stołku siedzi chodziło mi o to ze nie wszyscy rolnicy nie sa wykształceni . Mogliscie cos zrobic przed wyborami a nie teraz kazdy tylko umie pisac jak mu zle i niedobrze .Szkoda ze sie skonczyły czasy Dzierżawskiego wywalił by tam z gminy pół nierobów 🙂

Uważam, że osoby, które żle wypowiadają się na temat Pani Wojt, nie mają żadnej wiedzy na temat podejmowanych działań w Gminie Dłutów i tu nie pomoże im nawet wyształcenie. Mam nadzieję, że będzie wygrywać kolejne wybory!!!

Przepraszam bardzo, ale ktoś kto pisze te bzdury pod hasłem agnesss to ma jakiś cel, ponieważ z tego co wiem to wszystko jest bzdurą. Niech się ujawni i pójdzie do Wójtowej i powie jej to, albo lepiej niech idzie na sesję Rady Gminy, która jest jawna i każdy może przyjść i powiedzieć lub się zapytać a wtedy nie tylko Wójtowa w odpowiedzi skłamie, ale cała Rada Gminy i wszyscy sołtysi, którzy są na sesji. I jeszcze jedno: następne wybory będą za 4 lata nie za pięć więc ktoś kto to pisze to pisze bzdury.

Zaniedbywany pałacyk , ale to nie wina Pani Wojt ,tylko rodzicow dzieci ktore tam uczeszczały na zajecia , bo nie podobał im się kierownik ŚDS, Kupno bydynku po banku; bez sensu – ja nie wiem czy bez sensu. Szybciej tam widze przedszkole niz przy szkole wybudowanie budynku za 10 mln jak zakłada kosztorys, Co do odszkodowania za sałe to bzdury , JAKI BAŁAGAN W PAPIERACH. WYKONAWCA ZREZYGNOWAŁ, i zszedł z budowy 2 dni przed planowanym terminem oddania budynku, wiedział ze sie nie wyrobił i tyle. AGNESSS739 SŁABO JESTES ZORIENTOWANA , co do Pani KRYSTYNY W to masz troszkę racji