Strona główna Sport Piłka nożna Nie zdołali skruszyć Stali

Nie zdołali skruszyć Stali

0
Podopieczni Jarosława Maćczaka na inaugurację rundy wiosennej grali mecz w Głownie. Gospodarze nie byli jednak gościnni i zatrzymali pełną pulę punktów dla siebie.
Stal Głowno – GKS Ksawerów 3:0 (1:0)

W pierwszym meczu sezonu pomiędzy tymi ekipami ksawerowianie rozpoczęli od zdobycia gola, aby ostatecznie przegrać 1:4. Tym razem nie udało im się trafić do siatki rywali ani razu. W 20. minucie spotkania Eryk Lebioda dał Stali prowadzenie 1:0.

W drugiej połowie wynik podwyższyli Piotr Baryła i Radosław Kuciński i z bagażem trzech bramek GKS zszedł z boiska pokonany. Jedynym plusem tego spotkania był debiut trzech młodzieżowców drużyny z Ksawerowa. Mowa o Piotrze Góreckim, Patryku Witasiku oraz Patryku Wojtyniaku. Swój pierwszy występ zanotował też ściągnięty z Widzewa Łódź Rober Marcinkowski.

Po tej porażce podopieczni Jarosława Maćczaka zajmują 9. miejsce w tabeli. Szansę do poprawy tego stanu rzecz będą mieli w najbliższą sobotę. O 15:30 zmierzą się na wyjeździe ze Startem Brzeziny.

GKS: Rzeźniczak, Kubala, Grala, Grzejdziak, Fraszak, Ostalczyk (46. Witasik), Telesiewicz (85. Górecki), Bajer (80. Rychta), Olszewski, Marcinkowski (73. Wojtyniak), Kozłewski.