Strona główna Dzieje się Nie mają sobie równych

Nie mają sobie równych

0

Tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury w Pabianicach, po raz kolejny pokazali, że są najlepsi w tym co robią. 

W miniony weekend, tancerze prowadzeni przez Beatę Stasiak – choreografa zespołu Ganesz brali udział w konkursie Catch That Move, którego organizatorem było Łódzkie Studio Tańca ESKA w Łodzi.

Turniej odbył się już po raz drugi. W kategorii „Freestyle” tancerze nie mieli sobie równych we wszystkich kategoriach wiekowych. Do lat 11-stu zwyciężyła debiutantka turnieju – Lena Berlińska (Ganesz Bitsy). W kat. 12-15 prym wiodła Honorata Stasiak, natomiast Bartosz Stasiak (Ganesz Frisky), podczas finałowego występu pokonał Krystiana Malinowskiego (Ganesz Crest), który zajął ostatecznie drugie miejsce.

Ponadto jurorzy, w składzie: Przemysław Kwaśniewski, Martyna Bartczak, Szymon Szulmiński oraz Sylwia Kucharska (sędzia główny zawodów), zadecydowali, że zespół „Ganesz Bitsy” jest najlepszy w kategorii „showcase” w ich kategorii wiekowej i tym samym przyznali mu najwyższe miejsce na podium. Jednocześnie był to debiutancki występ zespołu na tych zawodach.

To nie jedyne sukcesy zespołów tancerzy z MDK-u, w ostatnim czasie. 3 grudnia na podium XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych w Głownie stanęli tancerze zespołu „Dobry Squad”. W najstarszej kategorii wiekowej w tańcu nowoczesnym, podopieczni Moniki Czaplickiej zajęli III miejsce.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments