Strona główna Dzieje się Namaluj człowieka w ruchu i wygraj nagrodę

Namaluj człowieka w ruchu i wygraj nagrodę

0
To jedna z prac nadesłanych na ubiegłoroczny konkurs (fot. MDK)
Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Człowiek w ruchu”. Tegoroczna edycja jest już dwudziestą.

Na pracach można zaprezentować rozmaite formy aktywności, np. taniec, balet, teatr, cyrk czy sport, a same prace należy wykonać w technice płaskiej (malarstwo, rysunek, grafika).

– Mile widziane będą zaskakujące i nowe rozwiązania, operowanie skrótem myślowym, itp.. Oczekujemy jak najwięcej radości, żywiołowości i wyobraźni, prezentacji własnego świata barw i form plastycznych – zaznaczają organizatorzy w regulaminie konkursu.

Prace nie mogą być w większym formacie niż A3, ani też podklejone czy oprawione. Każdy uczestnik jest uprawniony do nadesłania jednej, natomiast nauczyciel może zgłosić maksymalnie dwadzieścia prac swoich podopiecznych. Na odwrocie musi znaleźć się karta zgłoszenia (dla osób niepełnoletnich jest dostępna TUTAJ, a dla pełnoletnich – TUTAJ).

Adresatami konkursu są osoby od 5 do 19 lat. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Termin nadsyłania prac upływa 15 czerwca (adres: Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38, 95-200 Pabianice). Nie wiadomo natomiast, kiedy odbędzie się rozstrzygnięcie i otwarcie pokonkursowej wystawy.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments