Strona główna Aktualności Z miasta Naczelna pielęgniarka PCM odznaczona za walkę z pandemią

Naczelna pielęgniarka PCM odznaczona za walkę z pandemią

24
fot. PCM
Za szczególne zasługi w walce z pandemią koronawirusa jedna z pracownic Pabianickiego Centrum Medycznego otrzymała wysokie odznaczenie państwowe.

To Lidia Klimczak – Moszyńska, naczelna pielęgniarka, której prezydent Andrzej Duda przyznał Brązowy Krzyż Zasługi.

Uroczystość odbyła się w miniony czwartek w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim, a podobne wyróżniania, z rąk wicewojewody Karola Młynarczyka, dostało jeszcze kilka innych osób z naszego województwa.

Chociaż odznaczenia były imienne, dla Lidii Klimczak – Moszyńskiej stanowi ono docenienie całego zespołu ludzi walczącego z COVID-19.

– Dedykuję ten Krzyż i dziękuję pielęgniarkom, ratownikom medycznym, sanitariuszom, opiekunom medycznym i wszystkim, którzy pomagają w opiece nad pacjentami. Cieszymy się, że nasza praca została zauważona – mówi naczelna pielęgniarka PCM.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dodatek COVID dla lekarza 15 tys zł
Dla pielęgniarki Ok 7 tys zł
Przykładowe kwoty dodatków w szpitalu w Wadowicach, myślę ze w całej Polsce kwoty są podobne.
To się samo komentuje.

Szkoda że tej walki nie odzwierciedla ilość nekrologów wiszących na mieście i długie oczekiwanie na pogrzeb…..

Ja przestaną świrować z tym srovidem to i zgonów będzie mniej bo zaczną leczyć ludzi a teraz nie przyjmują pacjentów tylko covidian

odzwierciedla ilosc zaszczepionych chcesz miec miej zgonow naklon ludzi do szepien, miej do tej grupy spolecznej pretensje ze dlugo sie czeka na pogrzeb

Szkoda że tej walki nie odzwierciedla ilość nekrologów wiszących na mieście i długie oczekiwanie na pogrzeb….

ilość nekrologów wiszących na mieście dokładnie odzwierciedla, z czym muszą się zmagać na co dzień.

Mam na myśli jakoś leczenie i ilość zgonów w Pcm

z bezrobociem chyba po nekrologach widząc.

Izabela C. ? Naczelny Szur Pabianic ?😁

Brawo dla tej Pani.
Ale medale to się należą dla tych szaraków- Co faktycznie pracują a nie co zza biurka przeglądają dokumenty.

Gratulacje. Utrzymanie na wysokim poziomie bezpieczeństwa zdrowotnego personelu medycznego oraz pacjentów przebywających w oddziałach nie covidowych to spora sztuka , która jak do tej pory działa.
Co do ilości zgonów i nekrologów to tutaj stanowisko Pani Lidii nie ma wpływu niestety. Umierają w przeważającej ilości uparci antyszczepionkowcy i osoby zakażone przez nich.

A co zaszczepieni nie zarażają?

I dodatkowo są nieśmiertelni.

A co do tych dodatków lekarzowi tyle pielęgniarkę tyle a ile salowej czy obsłudze karetek tym tzw szarakom służby zdrowia

Medal za walkę o covido-kasę. Każdy pacjent covidowy na wagę złota.
Ma Pan covid to proszę zostać w domu i brać paracetamol a jak się pogorszy to dzwonić po pogotowie. Nie ma to jak rozwalić system nie pozwolić na leczenie pacjentów, chorych potrzebujących na głej pomocy trzymać na korytarzu bo co tam zawał ważny jest przecież test na covid bo to KASA. Tak wygląda ta walka.

Dokładnie tak.Dla części medyków ten cyrk pasuje po prostu ” pandemio trwaj” bo kasa płynie

Za komuny też się w pierwszej kolejności przepłacało milicje żeby byli posłuszni władzy. Metody sie nie zmienily, adresat się zmienił. Pandemio trwaj dla służby zdrowia.

Proszę panią. Jestem pełen do pani szacunku i do tego co robi sam jestem 3 razy zaszczepiony. Ale skoro przyjmuje pani order od człowieka który nie jest zaszczepiony i za przeproszeniem ma w dupie jak przebiega walka z całym covidem i tak dalej. To niej pani jeśli ma honor żąda sobie pytanie czy pomagała nam mimo wszystko czy dla takich ludzi jak i orderów ????

A skąd takie informacje o osobie która wręczyła odznaczenie
? Pewnie jak zwykle wyssane z brudnego palucha.

Taaaa. No i co poradzisz? Oni na serio cieszą się, że ten covidocyrk trwa dalej. Wcale się nie dziwię. Za takie apanaże i ordery show must go on….

Od kiedy to w naszej służbie zdrowia priorytetem jest pacjent i jego zdrowie ?

Szpital Leśna Góra – film science-fiction. No wiem. Służba covida nie ma czasu na takie pierdoły. Chyba zawieszę wpłatę składek zdrowotnych. To nie ma sensu. Prosić się na kolanach o coś za co płaci się jeszcze gigantyczne pieniądze!!!! Bez sensu

A tymczasem w szpitalu w Siedlcach Prokuratura już zawija panie piguły za fałszowanie dokumentacji medycznej! Dla kasy ta farmakosekta zrobi wszystko. Srovidzie trwaj na wieki
https://www.pielegniarki.info.pl/aktualnosci/dodatki-pielegniarek-sprawa-w-prokuraturze

Gratulację