Strona główna Na sygnale Kryminalne Małgorzata została zamordowana. Jej partner powiesił się

Małgorzata została zamordowana. Jej partner powiesił się

0
W tym domu znaleziono ciało Małgorzaty M.

Policja z West Mercia potwierdziła nasze informacje, że zamordowana kobieta to Małgorzata M. pochodząca z Pabianic. 

Portal EPAinfo od środy zbierał informacje dotyczące tragedii jaka rozegrała się w Warndon Villages. Wspólnie z dziennikarzami z Worcester News ustaliliśmy, że to ciało pabianiczanki oraz jej 21-letniego partnera Daniela F. z Knurowa, zostało znalezione w domu na przedmieściach miejscowości Worecester (na zdjęciu).

Komenda Głowna Policja nie chciała potwierdzić nam żadnych informacji – W tej sprawie proszę się kontaktować z lokalną policją z UK. Nie mamy prawa udzielać jakichkolwiek informacji z prowadzonego przez stronę brytyjską postępowania – informował kom. Andrzej Browarek z KGP w Warszawie.

Brytyjska policja dopiero dziś po południu oficjalnie potwierdziła dane zmarłych i okoliczności ich śmierci. – Sekcja zwłok wykazał, że przyczyną śmierci Daniela było powieszenie. Natomiast śmierć Małgorzaty jest podejrzana i badana jako morderstwo.

29-letnia Małgorzata pochodziła z Pabianic. Wiele lat mieszkała przy ulicy Mokrej. Kilka lat temu wyjechała do Anglii. Tam pracowała i wychowywała 7-letniego syna. W Worecester poznała Daniela F. O młodym Polaku było głośno w ubiegłym roku, kiedy jego znajomi zgłosili zaginięcie. W poszukiwania zaangażowana została policja i fundacja ITAKA. Mężczyzna odnalazł się po kilkunastu dnia. Okazało się, że to była ucieczka przed problemami sercowymi – tak podają miejscowe media.

Foto: Lydia Johnson/worcesternews.co.uk

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments