Strona główna Na sygnale Kryminalne Pabianiczanka zamordowana w Monachium

Pabianiczanka zamordowana w Monachium

0

Kobieta z ranami kłutymi została przewieziona do szpitala, ale nie udało się jej uratować. Niemiecka policja aresztowała podejrzanego. To narzeczony kobiety.

Jak dowiedział się portal EPAinfo, 33-letnia Monika pochodziła z Pabianic (absolwentka ZS nr 3 przy Gdańskiej). Mieszkała w Niemczech z 27-letnim narzeczonym Krzysztofem W. Para zaręczyła się kilka dni wcześniej.

Do morderstwa doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Według relacji lokalnej prasy w mieszkaniu pary była głośna awantura. Sąsiedzi zainteresowali się sytuacją. Kiedy weszli do domu, w piwnicy leżała ranna Monika. Jej narzeczony też tam był, ale uciekł z miejsca zbrodni. Jak się później okazało, poszkodowana miała kilka ran kłutych od noża do cięcia dywanów.

27-latek pochodzący z woj. małopolskiego, po kilku godzinach sam zgłosił się na policję, po tym jak opublikowano list gończy. Na Facebook’u napisał „Stało się w końcu peklo”. Motywem zabójstwa miała być zazdrość. Para żyła ze sobą od około roku.

To kolejna pabianiczanka zabita przez partnera za granicą. W październku 2015 roku w Worcester w Anglii zamordowana została 29-letnia Małgorzata M. Więcej o zbrodni w Worcester.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułCzy zabraknie pieniędzy na budowę S14?
Następny artykułCzego życzyć prezydentowi?
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments