Strona główna Na sygnale Kryminalne Angielska policja ujawniła okoliczności zbrodni

Angielska policja ujawniła okoliczności zbrodni

3
W tym domu znaleziono ciało Małgorzaty M.

Morderstwo pabianiczanki w Warndon Villages zostało wyjaśnione przez  detektywów z Worcester.

Brytyjska policja ogłosiła wyniki śledztwa w sprawie morderstwa 29-letniej Małgorzaty z 4 października ubiegłego roku. Zgodnie ze zgromadzonym materiałem dowodowym kobieta została wielokrotnie uderzona kostką brukową z własnego  ogródka, a później uduszona. Śledczy znaleźli narzędzie zbrodni w łóżku ofiary. Za morderstwo odpowiedzialny jest jej 21-letni partner – Daniel F. Ustalono również, co mężczyzna robił bezpośrednio po zabójstwie.

21-latek został zapamiętany przez taksówkarza, który wiózł go na stację benzynową, gdzie zakupił alkohol, papierosy i napój energetyczny. Wciąż miał na sobie ubrania noszone podczas popełniania zbrodni, kierowca nie zauważył jednak śladów krwi na jego dresach. Później Polak (po zmianie ubrania) trafił na znajomego, który jego zachowanie opisał jako „odbiegające od normy”. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały Daniela F. wsiadającego do autobusu jadącego do szpitala po 23.00 oraz o 11.00, gdy wracał do domu. Dzień później policja, zawiadomiona przez rodziny Polaków, odnalazła w sypialni ciało Małgorzaty oraz zwłoki Daniela, który powiesił się w garażu.

Śledztwo wykazało również, iż Daniel F. leczył się na depresję i zwierzał się lekarzowi z myśli samobójczych. Stanowczo wykluczono jakikolwiek udział osób trzecich. Kobieta osierociła 7-letniego syna.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

?pozostaje tylko smutek

A co cie to interesuje?

Na pisałam grzecznie a jestem atakowany nie wiem czemu. Brak szacunku dla ludzi