Strona główna Sport Piłka nożna Lider był bezlitosny

Lider był bezlitosny

0

Fioletowi pojechali na wyjazdowe starcie ze zwycięzcą tegorocznej kampanii w łódzkiej lidze okręgowej. Gospodarze pokazali dlaczego to właśnie oni wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Andrespolia Wiśniowa Góra – PTC Pabianice 5:0 (1:0)

Rywale zaczęli strzelanie w 20. minucie meczu. Dwóch naszych piłkarzy zasłoniło Wawrzyńskiemu pole widzenia i ten niefortunnie przepuścił lecącą w jego kierunku piłkę. Swoje okazje do wyrównania mieli później Piotr Szynka i Daniel Dudziński, ale nie wykorzystali ich. Niestety, po zmianie stron doszło do pogromu.

Gospodarze wykorzystali błędy naszego golkipera i niedbalstwo arbitra tego spotkania, strzelając finalnie kolejne cztery bramki i wygrywając pewnie w całym meczu 5:0. Obnażyli tym samym wszystkie mankamenty w grze PTC i dali popis swoich umiejętności.

Następne spotkanie fioletowi zagrają u siebie. Przeciwnikiem będzie drużyna Widzewa II Łódź. Początek meczu o godzinie 17:00.

PTC Pabianice: Wawrzyński, Stachowski, Sikorski, Hiler, Drewniak (46. Otrębski), Szynka (58. Cukierski), Kaźmierczak, Stańczyk, Tylczyński (73. Bednarski), Gręda, Dudziński.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o