Strona główna Aktualności Polityka Kolejne odwołanie? Tym razem w powiecie

Kolejne odwołanie? Tym razem w powiecie

14

Radni Platformy Obywatelskiej złożyli wniosek ws. odwołania Waldemara Flajszera z funkcji wiceprzewodniczącego rady powiatu. Głosowanie odbędzie się na następnej sesji.

Waldemar Flajszer może zostać drugim politykiem Prawa i Sprawiedliwości, który utraci swoją pozycję. Dwa tygodnie temu radni miejscy odwołali przecież Antoniego Hodaka z pełnienia tej samej funkcji w radzie miejskiej. W tamtej sprawie radni PO-BSR podzieli się obszerną argumentacją popierającą ich wniosek. Na dzisiejszej sesji rady powiatu żadne argumenty nie padły – uzasadnienie zostanie odczytane razem z uchwałą, tuż przed jej rozpatrywaniem.

Warto wspomnieć wypowiedź radnej PO, Grażyny Wójcik, która na sesji rady miejskiej powiedziała, iż w dobrym guście, wzorem Sejmu RP jest gdy każdy klub zasiadający w radzie ma swojego przedstawiciela w jej prezydium. Czy tak samo pozostanie w radzie powiatu?

– Jest to zagranie czysto polityczne – skomentował sam zainteresowany. – Działacze PO chcą odwołać najaktywniejszego radnego. Nie mam sobie nic do zarzucenia, nie wprowadzam konfliktów.

Radni PiS próbowali obronić swojego przewodniczącego, wnioskując o przeniesienie głosowania na aktualną sesję, jednakże z powodu braku wymaganych 12 głosów, wniosek został odrzucony. Głosowanie nad odwołaniem wiceprzewodniczącego Flajszera odbędzie się 25 sierpnia. Pełni on tę funkcję od 10 lat.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Reakcja łańcuchowa ? Ale Pabianice, Łodzi już nie podskoczą. Można pomarzyć ? … Ja, to bym odwołał kogoś z Centrali PiS. Kurde, jak On ( JK ) Unię zreformuje, to tam już chyba tylko Korea Północna zoastanie…

Nie On (JK) tylko jedyny i prawdziwy SUWEREN !!!!!

Brawo ! To się nazywa patriotyzm ! Lojalność. Spolegliwość.
Jedyny, to jest Pan Bóg.
Czyżby taki On ( JK ) też ? Suwerenów w historii ludzkości, paru było. Marnie skończyli. A czy prawdziwy ? Ja mam wątpliwości. Parę razy Judaszem zajechało…

Ojojoj. Trochę luzu. I co? Jedyny to jest tylko Pan Bóg? Miałbym wątpliwości. Przecież powszechnie wiadomo, że Pan Bóg tylko po to stworzył świat, żeby mógł się na nim pojawić Jarosław Kaczyński. Taka jest obiektywna prawda i tej wersji będziemy się uporczywie trzymać.

Ojojoj… Ja też mam wątpliwośći, ale z Panem Bogiem lepiej nie fikać, nawet na luzie… A co się tyczy drugiego z Panów, to wszyscy w tym kraju, też kucają przed nim. Dlaczego ? Czyżby, aż takie uwielbienie ?
Natomiast podpuchę SUWERENA !!!!! załapałem i dlatego wyjechałem powaga. A co, a jak ?
Siema !

Ostatnie podrygi PO. Po wyborach znikną. Nic nie zrozumieli.

Jasne ! Jasne ! Nastanie ONR. Wtedy będzie jeszcze lepiej !

Flajszer teraz przykleił się z jednej strony do Łuczaka którzy chroni go w partii a z drugiej do Habury ,który go niańczy w Powiecie
Panie Łuczak zostawić Żeligowskiego a pozbyć się Flajszera,który kiedyś był najlepszym kumplem Wypycha i go teraz zostawił ,wstyd

Ten post, to do mnie ? Ty chyba niewidomy jesteś i głuchoniemy, aby to na mnie zwalić ! Przeproś i jesteśmy kwita. Pozdrawiam !

Zdjąć Flajszera ,to lansiarz i nierób
Ślizga się tylko i gdyby nie PiS to nic by nie miał
Ja bym go też z Pis wyrzucił jak Żeligowskiego ,
Dziwię się że tak długo go tolerują w tym Starostwie

Żelek! Zamknij koparę. Ciebie już nie ma, a Flajszer był, jest i będzie najaktywniejszym radnym i dobrym człowiekiem żebyś nawet pękł ty i twoje KC PO. Ale pamiętajcie starą dobrą prawdę: „nosił wilk razy kilka…” To taka przestroga dla was na przyszłość.

Przy okazji, mała dygresja. W sobotę, kongres PiS. Nasze zadupie reprezentować tam będą : Pan Szwacz, Pan Nauczyciel i Pan Geodeta. Wspłczuję im cięzkiej harówy po powrocie, na ugorze PiS, zalewanym przez szambo PO.
Większa dygresja jest taka, że Naczelnik Państwa zostanie Prezesem na kolejne 2 lata ( razem 15 ). Nie było takiej opcji, aby znalazł się kontrkandydat. Ale najważniejsze będzie wystąpienie programowe… I tak się zastanawiam, ile nam z tej Polski zostanie do wyborów… A wybory, to w ogóle jescze będą ?

W odpowiedzi na cynizm PiS, mamy teraz cynizm PO. Najpierw PiS mając samodzielną większość w Radzie Miasta zawłaszczył ją dla sobie całkowicie, przejmując wszystkie komisje i nawet zwyczajowo nie oddał komisji rewizyjnej w ręce opozycji Potem był bunt czworga, odwołanie Hodaka itp. Jak się większość w Radzie posypała, to PO bierze teraz rewanż w powiecie. To taka zabawa dużych chłopców w piaskownicy. To ich małpy i ich cyrk, ale nasze miasto i nasz powiat. O tym przede wszystkim należy pamiętać.

” Mam tak samo jak ty, miasto moje a w nim najpiękniejszy mój świat, najpiękniejsze dni… ” – to z Niemena, ale żal 4 litery ściska z powodu tego politycznego barbarzyństwa jakie sie u nas wyprawia. A miasto podupada i coraz bardziej zaflejtuszone.