Strona główna Aktualności Polityka Poseł Polak o oszustwie Komorowskiego

Poseł Polak o oszustwie Komorowskiego

9

Poseł Prawa i Sprawiedliwości na Sejm VI i VII kadencji – Piotr Polak przyjechał do Pabianic by poruszyć temat niespełnionych obietnic prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Spotkanie było elementem kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Podobne są dziś przeprowadzane przez parlamentarzystów PiS-u w całej Polsce.

– Polacy mogą czuć się oszukani. Bronisław Komorowski nie dotrzymał obietnic wyborczych z kampanii w 2010 roku. Obiecał pozostawić wybór, czy ktoś chce dłużej pracować czy przejść na emeryturę, a podpisał ustawę, przez którą Polacy muszą pracować aż do 67 roku. Obiecał także nie podnosić żadnych podatków, a podpisał ustawę podwyższającą podatek VAT do 23% – mówił poseł Piotr Polak.

Oprócz konferencji prasowej dla mediów poseł wraz z lokalnymi działaczami PiS-u rozdawał przechodniom ulotki z wypisanymi niespełnionymi obietnicami obecnego prezydenta. Na dwustronnej ulotce po jednej stronie można przeczytać „Obiecał i Oszukał, jak Bronisław Komorowski słowa nie dotrzymał”. Poza podwyższeniem wieku emerytalnego i podatku VAT są tu poruszone kwestie niższych dopłat dla polskich rolników niż w zachodniej Europie oraz nie doprowadzenia do likwidacji abonamentu RTV.

Po drugiej stronie można przeczytać natomiast „Bronisław Komorowski obiecał Polakom prezydenturę zgody i dialogu – słowa nie dotrzymał. Wiele decyzji Komorowskiego było podejmowanych wbrew woli obywateli”. Tu wymienione są m.in.: „zgoda na odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy”, „zgoda na GMO”, czy „6-latki do szkół wbrew rodzicom”.

– Nasz kandydat, Andrzej Duda dotrzyma złożonych w czasie kampanii obietnic – zapewniał poseł.

REKLAMA
Poprzedni artykułPotrącenie na „Dużym Skręcie”
Następny artykułZnana aktorka w Pabianicach
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

pis i ta ich obłuda, uszy puchną jak sie ich słucha, wolę Komorowskiego i Kopacz niż krzykaczy Kaczynskiego i Macierewicza, gadać i obiecać każdy potrafi. Ciebiada i spółka nie obiecali skończenia z kolesiostwem w miejskich spółkach??

Ja jakoś nie lubię złodziei i oszustów z PO i Polacy też już mają was dość więc PRECZ dziadostwo z PO, póki jeszcze chodzicie o własnych siłach! Jeszcze!!!

Wolę nielubianą przez media partię której wszyscy patrzą na ręce i realnie rozliczają z wpadek niż nieudaczników którzy PRem zasłaniają swoje krętactwo a dzięki zaprzyjaźnionym dziennikarzem koloryzują rzeczywistość. No i oczywiście nazywanie Kaczyńskiego krzykaczem jest sporym nadużyciem. Ty mi napiszesz Macierewicz a ja ci napiszę Niesiołowski.

Jeszcze nikt od 1989 roku – podobno od roku kiedy odzyskaliśmy wolność – nie zrobił nic dla robotnika a uwładzy były wszystkie partie. Morał z tego ? …………

Że robotnik musi dbać o siebie sam. A na czym to dbanie ma polegać?

Czyli???? Mnie za PiS żyło sie bardzo dobrze i z nadzieja patrzyłam w przyszłość! Teraz ludzie to nędarze, a twoje KC PO to banda cwanych złodziei! Nie masz co porównywać, bo każdy wie, że się ośmieszasz!

Niektórzy również mówili, że za komuny też się żyło lepiej ale czy tak było naprawdę? Suma summarum kto by nie rządził będzie zły bo wszystkim się nie da dogodzić. Jedyne co mi przeszkadza w tym kraju to retoryka nienawiści. Jako osoba apolityczna niestety muszę stwierdzić, że PiS ma lekką przewagę nad PO w kwestii wyrażania moim zdaniem zbyt bezpośrednich oskarżeń nie do końca potwierdzonych. Zarzucanie komuś kłamstwa nie musi od razu oznaczać kłamstwa ale jak juz pójdzie w eter to Ci co cha usłyszeć kłamstwo je usłyszą. Niestety ludzie mniej inteligentni łykają taki chwytliwe zagrywki marketingowe.

No to jako apolityczny musisz przyznać, że mistrzem w ściemie i POlitycznym marketingu jest jednak PO, które 8 rok kituje wszystkich cudami, a prawda? Jest zgoła 180 st. odwrotna. Ja wolę oceniać fakty i namacalne rzeczy, a te porównując 2 lata rządów PiS i… 8 lat PO wypadają na korzyść PiS! Nie przytaczam szczegółów, wystarczy sięgnąć chociażby do wskaźników (niezależnych i nie polskich dla ułatwienia!) ekonomicznych żeby się przekonać. W razie jakbyś już zapomniał roku 2007. Aaaa i ten magiczny „kryzys” nie ma tu nic do rzeczy

Jako apolityczny powiem, że ściemą jest ta cała polityka. Panowie na wizj skaczą sobie do gardeł a poza wizją wspólnie imprezują. Przyjrzyjcie się każdej ze stron sceny. Jeżeli będziecie popierać którąś z partii to nigdy nie ocenicie obiektywnie całej tej sytuacji. Ja nie popieram żadnej partii i dlatego potrafię znależć dobre strony zarówno PiS jak i PO. Moim darem jest też to, że widze również ich złe strony. Nie jestem do nikogo uprzedzony więc jestem obiektywny w moim rozumieniu.