Strona główna Aktualności Polityka „Jeśli stracę zapał, nie będę kandydował”

„Jeśli stracę zapał, nie będę kandydował”

21

O inwestycjach, sytuacji politycznej w mieście i kolejnych wyborach samorządowych rozmawialiśmy z prezydentem Grzegorzem Mackiewiczem. 

Na początku grudnia 2014 roku Grzegorz Mackiewicz został zaprzysiężony na prezydenta Pabianic, a półmetek kadencji samorządowej stał się okazją do rozmowy i podsumowania dwuletnich rządów.

– Warto było poświęcić dużo sił i środków, żeby wypchnąć miasto z bocznicy – stwierdził w wywiadzie prezydent.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu oraz udziału w sondzie.

 

[yop_poll id=”13″]

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar w mieszkaniu. 21-latka uciekła na parapet
Następny artykułMajątek na reklamę
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dół skali to 6 czy 1 ? I dlaczego nie ma „0” ?

bo zero to TY nie nasz Grześ

dla ciebie PAN Grześ xxxsie

Panie Prezydencie Mackiewicz ,bardzo pana prosimy ,jeśli dobro miasta jest ważne dla pana ,niech pan zrezygnuje już Chcemy by nasze miasto rozwijało się ,by zmieniało swój wizerunek .Niestety pana 2 lata władzy wpędziło to miasto w depresję inwestycji ,Pabianice robią się miastem kolesi i układów ,które pan nam funduje Panie Mackiewicz zrezygnuj pan ,wstydu oszczędz

Człowieku zastanów się o co ci chodzi, jak długo jeszcze będziecie prowadzić
tę nagonkę.

Wypchnął miasto z bocznego toru????????????????? Dla mnie, pabianiczanki ono nie tylko nigdzie stamtąd nie wyjechało ale dodatkowo odkręcono z przodu tory… Panie Mackiewicz! Jeśli chciał Pan coś zmienić należało oczyścić się z ludzi, którzy Pana otaczają. Inaczej to co Pan opowiada to mowa-trawa i tyle! Do wyborów 2 lata i dobrze!

Oj jak bardzo was pisiorki boli, że prezydent wraz ze swoją ekipą z BSR osiąga sukcesy, co? I za dwa lata zobaczycie jak dobry wynik osiągnie w Pabianicach. Będzie jak Hanka w Łodzi. BSR to ludzie z doświadczeniem i wizją rozwoju naszego miasta co zaczyna już być widoczne. Tak trzymać Panie Prezydencie. Podstawa to zgrany i mądry zespół ludzi.

Albo musi się Pan pozbyć złego doradcy, albo przemyśleć każde swoje działanie. Pan Pinor już w pace. Może się okazać, że i pan podpisał dziwną fakturę, albo co gorsza, wziął lub dał w łapę, w szkole za rozązanie zadania z matmy. Nie ma Pan wyboru, bo albo PiS przejmie samorządy ustawowo, albo hakowo.
I po co Panu ten wywiad, ziemniaki, drzewka… Splendoru nie dodało a psy na tym portalu PiS-hejterstwo spod znaku wiadomo jakiego, wieszają na Panu non-stop.
Na autorytet trzeba zapracować, a Pan czasem niepoważny. Jest wiele spraw w tym mieście, które wymagają pilnego rozpatrzenia.
Do roboty.

„Jestem samorządowcem a nie politykiem” … Dlatego biegał na marsze MuremzZaHanią razem z PO, dlatego zatrudniał ludzi po wyrokach, żeby kupić głosy radnych (współmałżonka), dlatego ślepo słucha się guru haburka i stępnia z marszałkowa (bo tam w radzie wspólnie zasiadaj i kaska płynie). Panie Grzegorzu nie wciskaj pan ludziom ciemnoty … Obiecałeś w kampanii takie cuda, że na 10 kadencji by wystarczyło. Przywiozłeś 100 wywrotek piachy na lewityn i to cały sukces… Bardzo kiepsko to wygląda … Rozliczymy za 2 lata …

Co się zmieniło przez ostanie dwa lata?

Ścieżki rowerowe się pojawiły?
Asfalt na Zamkowej?
Rewitalizacja starówki?
Remont substancji mieszkaniowej?
Nowi inwestorzy?
Zatrudnianie fachowców?
Walka z nepotyzmem?

W porównaniu z każdą gminą ościenną Pabianice wyglądają jak kupa – Łask, Sieradz, Konstantynów, Aleksandrów, Zgierz, Ozorków, odjechały nam na lata. Wystarczy wyjechać i wstyd się przyznać do Pabianic bo to miasto jest modelowym wzorem nieudolności władz.

Dwa lata minęły i ciągle gadacie o projektach? A kiedy realizacja?
Wstyd i hańba!

czy nawet trzeba manipulować głosami by udowodnić że jest na 6 P. GM masakra

Czemu zarzucasz manipulację głosami, a jak byłby wynik głosowania niekorzystny dla GM to nie ma manipulacji ?

nie w tym rzecz po prostu 6 dostaje ideał a ja tu takiego nie widzę i patrze całkiem obiektywnie

A skąd wiesz, że patrzysz obiektywnie ? to twoja subiektywna ocena.

co za wstyd ten człowiek zasługuje na max 1 a redakcja manipuluje komentarzami to przykre

Wielokrotnie Pana/Pani wulgarne komentarze były usuwane, dlatego program Disqus zakwalifikował użytkownika na czarną listę.

wyobrażam sobie że jak popierać będę kogo trzeba to bedę ok to straszne co tu się dzieje jednak wypowiedzi innych jakoś nie trafiły na listę a czytam je tu dość często to przykre że i portal popiera kogo trzeba

I jeszcze łamiesz użytkowniku drogi ciszę wyborczą, a później pretensje, że się komentarze nie pojawiają.

Dychto i Mackiewicz zrobili z Pabianic wieś !!!! Gdzie ci inwestorzy ? gdzie nowe miejsca pracy ?. Każdy jeśli ma taką możliwość ucieka z tej dziury . Nie mieszkam tu od 10 lat , ale nawet jak przyjadę to nawet nie ma tu miejsca , gdzie można pójść wieczorem na piwo . Żywiec , Zanzibar…

Tak

a ja pójdę za głosem sumienia i zagłosuje na 1
nikt nikomu nie może niczego kazać