Strona główna Sport Piłka nożna Firmy powalczą o puchar

Firmy powalczą o puchar

0

Po raz siódmy odbędzie się piłkarski Turniej Firm i Instytucji. Można już zgłaszać swoje reprezentacje.

Turniej o Puchar Prezydenta Pabianic odbędzie się 4 czerwca w ramach XXXIX Dni Pabianic. Mecze rozegrane zostaną na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Mokra 28/34). Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na godzinę 9.00. W zawodach udział wziąć mogą maksymalnie 10-osobowe reprezentacje firm, instytucji oraz organizacji pozarządowych, złożone z osób bezpośrednio związanych z podmiotem, który reprezentują. W każdej drużynie może być co najwyżej trzech zawodników występujących obecnie w rozgrywkach ligowych seniorów w klasie „A” i okręgowej. Grającym w wyższych klasach nie wolno wziąć udziału w turnieju.

Zgłoszenia przyjmowane są przez inspektora UM, Łukasza Stencla pod adresami lstencel@um.pabianice.pl lub lukasz_stencel@op.pl, a także ewentualnie u animatorów sportu na Orliku przy SP nr 3 w godz. 16.00 – 21.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz konieczność ustalenia pierwszeństwa kandydatur, organizator preferowałby zgłoszenia przesłane drogą elektroniczną.

Kandydatury powinny zawierać nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz jego dane kontaktowe – telefon, adres e-mail. Po przyjęciu zgłoszenia przez organizatora, kapitan otrzyma szczegółowe informacje o regulaminie i harmonogramie rozgrywek.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments