Strona główna Dzieje się Dziś koncert znanych i lubianych piosenek

Dziś koncert znanych i lubianych piosenek

0
Tego koncertu nie zobaczymy na żywo (przynajmniej na razie), a jedynie online. Jednak warto, o czym zapewniają pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach. 

Placówka zaprasza do wzięcia udziału we „Wspomnieniach”, bo właśnie tak został zatytułowany koncert. Jego internetowa premiera nastąpi dzisiaj, 29 grudnia, o godz. 20.00 (później będzie można zobaczyć go w dowolnej chwili).

„Włożono serce i wiele godzin pracy, by uatrakcyjnić występ wizualnie, by obraz i dźwięk pomogły przenieść się odbiorcom w stworzoną przez artystów atmosferę” – zachęca MOK.

Znane i lubiane piosenki zaśpiewają Aleksandra Skonieczna i Jan Ryngajłło, wystąpią też muzycy: Michał Makulski (klawisze), Maciej Kuliberda (gitara), Grzegorz Małolepszy (gitara), Michał Nowak (gitara basowa) oraz Andrzej Domaradzki (perkusja). W programie znalazły się utwory Andrzeja Zauchy, Ireny Jarockiej, Piotra Szczepanika, Ewy Demarczyk, Kaliny Jędrusik, Miry Kubasińskiej, Czesława Niemena, Zdzisławy Sośnickiej, Zbigniewa Wodeckiego oraz zespołów „Maanam”, „Republika”, „Czerwone Gitary” i „Budka Suflera”.

Koncert można zobaczyć na FB Miejskiego Ośrodka Kultury, za darmo. Mile widziane są jednak wpłaty na realizację kolejnych wydarzeń artystycznych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments