Strona główna Na sygnale Dwie karetki na stadionie w Woli

Dwie karetki na stadionie w Woli

0

Aż dwie karetki popędziły w niedzielę na boisku w Woli Zaradzyńskiej.

Toczył tam się mecz drużyn z rocznika 1998. W roli gospodarzy grali piłkarze GKS-u Ksawerów, a ich rywalem był Orzeł Parzęczew. Spotkanie toczyło się w ramach łódzkiej ligi juniorów młodszych B1.

Pod koniec pierwszej połowy w jednej z akcji w środkowej strefie boiska głowami zderzyło się dwóch zawodników z Ksawerowa – Damian Wąsik i Patryk Wójcik. Obaj momentalnie „zalali” się krwią więc wezwano karetki pogotowia. Obu zawodników zabrały one do szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi na badania. Jak udało nam się dowiedzieć zawodnikom na szczęście nie stało się nic poważnego.

Sam mecz zakończył się wygraną GKS-u 5:3, choć do przerwy spadkowicz z ligi wojewódzkiej prowadził tylko 3:2. Po przerwie udowodnił jednak swoją wyższość. Bramki dla ksawerowian zdobyli: Michał Pycio, Rafał Rikszajd, Kacper Cicherski, Dominik Walkus (rzut karny) i Patryk Pytka.