Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Dołącz do zespołu marzeń

Dołącz do zespołu marzeń

1

Balet dla dorosłych, Pole Dance, zajęcia dla dzieci, kurs „wyzwanie szpagat”, Twerk. Nowa szkoła tańca ruszyła w naszym mieście. Rusz się i Ty.

Jeśli hasło „rurka” kojarzy Ci się tylko z kremem i cukiernią lub z tańcem go-go, w obu przypadkach powinnaś odwiedzić Dream Team. To nowe miejsce na tanecznej mapie naszego miasta, dzięki któremu zarówno dorośli jak i dzieci, z pewnością pokochają taniec i sport.

Ale zanim wybierzecie zajęcia, koniecznie odwiedźcie Dream Team w piątek, 28 października. Właściciele szkoły szykują imprezę z okazji Halloween, zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

Będzie impreza, będzie integracja, będą niespodzianki – czytamy na fanpage’u Dream Team. – Zapraszamy wszystkich: wasze koleżanki, kolegów, mężów i dzieci. W naszym Dream Team jest miejsce dla wszystkich. Warunek jest tylko jeden: bez przebrania nie wpuszczamy.
Startujemy o godz. 22.00, a o licznych atrakcjach będziemy informować już niedługo.

Choć taniec wygląda niewinnie, tylko ci, którzy go spróbowali wiedzą, jak wielki jest to wysiłek fizyczny. Pole Dance, czyli taniec na rurze, z którego słynie Dream Team, wzmacnia i angażuje do ruchu wszystkie partie mięśni, dzięki czemu nasze ciało staje się jędrniejsze i elastyczne. W szkole tańca przy ul. Traugutta 9, pod okiem profesjonalnych instruktorek mieszkanki Pabianic mogą rozwijać i szlifować swoją miłość do tańca. Swoją i swoich pociech, bo w Dream Team prowadzone są zajęcia z Pole Dance i baletu dla dzieci i dorosłych. Prócz regularnych lekcji organizowane są tu cykliczne kursy dla tych, którzy swoją przygodę z tańcem i rurką zaczynają od podstaw. Wybór jet naprawdę duży.

Zapraszamy na kurs stretchingu, czyli zajęcia z intensywnego rozciągania. Naszym wyzwaniem jest szpagat – zachęca menedżerka Dream Team. – Kolejnym kursem jest oczywiście taniec na rurze, na trzech etapach zaawansowania oraz kurs Stretch&Pole, czyli połączenie klasycznego stretchingu z Pole Dance. Zajęcia trwają aż 85 minut. Hitem i tym, czego nie znajdziemy w żadnym z pabianickich klubów jest nasza sobotnia oferta, czyli Open Pole – Sala za Free. To nic innego, jak możliwość korzystania z naszej sali zupełnie bezpłatnie. Uczestniczki kursów i zajęć mogą spotykać się w tym czasie, trenować, uczyć siebie nawzajem. To świetny sposób na zintegrowanie się z uczestniczkami pozostałych kursów i zajęć.

Co ważne, kursy z Pole Dance oraz Stretch&Pole realizowane są w niewielkich, kameralnych grupach, liczących maksymalnie 7 osób. Dzięki temu każda z uczestniczek kursu może liczyć na indywidualne traktowanie oraz pomoc na każdym etapie nauki.

Warto pamiętać, że w każdy poniedziałek o godz. 17.30 prowadzone są tu zajęcia Dream Team Kids. To nic innego jak nauka baletu lub Pole Dance dla dzieci, która w Łodzi cieszą się ogromnym powodzeniem.

– Jesteśmy prawdopodobnie jedynym miejscem w Pabianicach, które prowadzi takie zajęcia dla najmłodszych. Nic tak nie uczy dziewczynek pięknej postawy ciała jak balet – poleca menedżerka szkoły tańca przy ul. Traugutta 9.

A jeśli balet to Twoje niespełnione marzenie z dzieciństwa, 7 listopada to ważna data w Twoim kalendarzu. Właśnie tego dnia o godz. 20.30 w Dream Team ruszają zajęcia z baletu dla dorosłych. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

– Zajęcia, oprócz nauki figur baletowych, kładą nacisk przede wszystkim na rozciąganie, uelastycznianie ciała i rzeźbę mięśni. Podczas godzinnego treningu można spalić 350-550 kalorii. Zajęcia pomagają również wypracować nawyk prawidłowej postawy ciała – mówi menedżerka z Dream Team.

To nie koniec nowości w szkole tańca przy ul. Traugutta. Już 19 listopada rusza pierwsza edycja cyklicznych warsztatów tanecznych twerk&dancehall oraz Aerial, czyli taniec na szarfach podwieszonych pod sufitem.

Jaki jest koszt zajęć w Dream Team? Za kurs Pole Dance, złożony z 10 zajęć zapłacimy 190 złotych. Kurs Stretchingu (również 10 wejść) to wydatek 140 zł, a kurs Strech&Pole (5 zajęć) kosztuje tu 125 zł.

Posiadając karnet na regularne zajęcia, 8 wejść kosztuje 170 zł, zaś 4 zajęcia – 100 zł. Karnetów nie trzeba wykorzystywać w przeciągu miesiąca.

Nie jesteś pewna czy taka forma aktywności fizycznej jest dla Ciebie? Zadzwoń, zapytaj, umów się na pierwsze, bezpłatne zajęcia.

– Każda pierwsza wizyta u nas jest darmowa – zachęca menedżerka Dream Team. – Najważniejsze, by się przełamać i spróbować. Taniec każdej kobiecie dodaje pewności siebie, która jest jej najlepszą ozdobą.

Dream Team Pabianice

ul. Traugutta 9

kontakt:

email: zapisy@dreamteam-pabianice

tel. 730-321-742

zapisy on-line:

www.dreamteam-pabianice.reservante.pl

otwarte:

pon. od godz. 17.30

wt.-pt. od godz. 18.30

sobota od godz. 12.00

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Najfajniejsze miejsce w Pabianicach ??