Strona główna Dzieje się Dzieciaki kochają życie w ruchu. W Strefie Ruchu!

Dzieciaki kochają życie w ruchu. W Strefie Ruchu!

0

Jeśli Twojego malca rozpiera energia lub zastanawiasz się, jak rozbudzić w nim miłość do aktywności fizycznej, to miejsce jest właśnie dla Was. A może Twoje dziecko stanie się dla Ciebie inspiracją i Ty również dołączysz do grona Strefowiczów? Sprawdź, jaką ofertę zarówno dla młodziutkich, jak i nieco starszych pabianiczan, przygotowała najpopularniejsza szkoła tańca i klub fitness w tym mieście.

Mix taneczny, akrobatyka, trampoliny, hip hop. Prawda, że brzmi świetnie? Te zajęcia to propozycja dla dzieciaków w wieku od 3 do 12 lat, choć o możliwość uczestniczenia w nich, w Strefie Ruchu niejednokrotnie pytali także dorośli.

– Nasza oferta kierowana do dzieci skomponowana jest tak, by zarówno młodzi tancerze, jak i akrobaci znaleźli coś dla siebie. Ruch w wieku przedszkolnym i szkolnym jest niesamowicie ważny ze względu m.in. na wzmacnianie mięśni, rozwój prawidłowej postawy, naukę pracy w grupie itp. Ale przede wszystkim chodzi o to, by dzieciaki wychodziły od nas roześmiane, z wypiekami na twarzy – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka Strefy Ruchu, mieszczącej się przy ul. Warszawskiej 7/9.

Trampolinki dla tych, co lubią pohasać

To zajęcia dedykowane uczestnikom w wieku od 6 do 12 lat. Trwający 60 minut trening pozwala na rozładowanie emocji i zgubienie zbędnej energii, która często sprawia, że Twoje dziecko nie może usiedzieć w miejscu.

Cheerleaderki, czyli taneczne show i akrobatyka w jednym

Aktywny styl życia, smukła i gibka sylwetka oraz poczucie rytmu to niezwykle ważne elementy w rozwoju młodych dziewcząt, które z pewnością zaprocentują w okresie dojrzewania, jak i dorosłym życiu. Zresztą, która z mam nie patrzyła tęsknym wzrokiem na amerykańskie filmy ukazujące zgrabne i wytrenowane cheerleaderki? Jeśli i Twoja córka marzy o takich zajęciach, w Strefie Ruchu są one dostępne już dla kilkulatek.

Mix tanecznych – gdy Twoje dziecko uwielbia tańczyć wszystko

Wystarczy kilka dzięków muzyki, by Twoja pociecha ruszyła w tany? Ruszcie się zatem do Strefy! Mix taneczny to propozycja dla dzieciaczków w wieku od 3 do 7 lat (z podziałem na dwie grupy wiekowe), które lubią towarzystwo rówieśników, a dobrą i radosną atmosferę chłoną jak gąbka. Połączenie hip hopu, jazzu i elementów akrobatyki to mieszanka, która z pewnością Waszym dzieciom sprawi wiele radochy.

Hip hop i nie liczy się nic!

Nic prócz tańca i świetnej zabawy. Sportowy, wygodny strój, czapka z daszkiem i godzina wśród prawdziwie miejskich rytmów. Te zajęcia to propozycja dla tych, co naprawdę czują klimat. Yo Yo!

Akrobacje i wariacje

Jeśli Twojemu dziecku do szaleństw i fikołków przestaje wystarczać domowa kanapa, a Ty z drżącym sercem patrzysz na jego kolejne wygibasy, to wiedz, że coś się dzieje. Najwyraźniej masz do czynienia z osobnikiem, który nie boi się życia do góry nogami. Zamiast stawiać je do pionu, pozwól,by pod okiem profesjonalnego trenera rozwijało swoje umiejętności! Zajęcia z akrobatyki to doskonałe uzupełnienie innych dyscyplin sportowych, chociażby takich jak sztuki walki.

– Zapraszamy wszystkie dzieci, które rozpiera energia, które chcą zdobywać nowe umiejętności i zawierać nowe przyjaźnie – zachęca Michał Chyliński, współwłaściciel Strefy Ruchu. – Wybierając się na nasze zajęcia pamiętajcie, by zabrać ze sobą wygodny strój i buty na przebranie. Ale przede wszystkim nie zapominajcie o świetnym humorze i uśmiechu od ucha do ucha.

Szczegółowy opis zajęć dla dzieci, grafik oraz cennik dostępne są na stronie internetowej Strefy Ruchu. Również tu znajdziecie wszystkie informacje, dotyczące treningów dla dorosłych. Bo kto daje dzieciakom najlepszy przykład, jak nie rodzice i opiekunowie?

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments