Strona główna Styl życia Dobronianka rozbłyśnie tysiącem światełek

Dobronianka rozbłyśnie tysiącem światełek

0

Już od tego weekendu będziemy mogli podziwiać na terenie agroturystyki Dobronianka niesamowite iluminacje świetlne. To doskonały sposób na przywitanie zimy i spędzenie radośnie rodzinnego dnia.

Niedźwiedzie polarne, ogromny świąteczny autobus, renifer, świąteczny ciastek, wiewiórki, wróbelek, świetliste łuki – to tylko niektóre z kilkudziesięciu iluminacji, które czekają na odwiedzających Dobroniankę gości. Już od najbliższego weekendu, aż do końca zimy mini zoo i agroturystyka w Dobroniu, każdego wieczora zamieniać będą się w przepiękny i romantyczny obraz.

– Przygotowaliśmy dla Państwa genialne kompozycje instalacji świetlnych inspirowane naszym zwierzyńcem, a także zbliżającymi się świętami. Dzięki zastosowaniu ekologicznych systemów świetlnych będziemy mogli cieszyć się pobytem u nas także po zmroku. Wierzę, że wieczorny spacer wśród tysiąca lampek wprawi Państwa w wyjątkowy i pełen ciepła nastrój – mówi Pan Jakub, właściciel Dobronianki. – Co ważne, cena biletów nie ulega zmianie. Ze wszystkich atrakcji nasi goście mogą korzystać w ramach dotychczasowych cen biletów. Zmianie ulegają jedynie godziny pracy, które wydłużamy by cieszyć się tym nastrojowym klimatem. Szczegółowy harmonogram znajdziemy na stronie i facebooku Dobronianki.

To nie jedyna niespodzianka, jaka czeka w grudniu na odwiedzających Dobroniankę. Już od soboty, 3 grudnia rusza tu Wioska Świętego Mikołaja, warsztaty z ozdabiania pierniczków dla dzieci, a w każdą niedzielę, aż do samych świąt, najmłodsi goście Dobronianki będą mogli spotkać Świętego Mikołaja z prawdziwego zdarzenia!- Nasza wioska mieścić będzie się w dużym, ogrzewanym namiocie. To także tutaj organizowane będą pierniczkowe warsztaty, zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla gości indywidualnych. Nie tylko namiot wypełnią świąteczne dekoracje. Nasza recepcja już pęka od kolorowych prezentów, na obiekcie mamy kolejne scenerie do światecznych sesji, a także na terenie Dobronianki lada dzień stanie 11-metrowy gigantyczny dmuchany Mikołaj – dodaje Agnieszka Manios – manager obiektu. – Święta to magiczny czas. Dlatego także i u nas zawita ta magia.

Zarówno, jak w okresie letnim, tak i przez okres zimowy Dobronianka gości u siebie uczniów szkół podstawowych i średnich, a także grupy przedszkolaków. Oferta i lista atrakcji dla grup zorganizowanych dostępna jest TUTAJ.

Wszelkie nowinki i bieżące informacje dostępne są na fanpage’u Dobronianki oraz na profilu na Instagramie.

 

foto. Dobronianka

REKLAMA