Strona główna Aktualności Z miasta 6 chętnych do kierowania szpitalem

6 chętnych do kierowania szpitalem

3

Minął termin zgłaszania ofert na stanowisko prezesa zarządu Pabianickiego Centrum Medycznego. Wpłynęło 6 kandydatur.

Oferty miały zostać złożone w niepodpisanych kopertach, więc jak na razie nie wiemy wiele o osobach ubiegających się o to stanowisko. Przewiduje się, iż rozpatrzenie zgłoszonych ofert, w tym w zakresie spełnienia wymogów formalnych nastąpi w ciągu 14 dni od daty terminu składania ofert.
Postępowanie konkursowe jest dwuetapowe. Pierwszy etap obejmuje ocenę złożonych ofert pod względem formalnym oraz merytorycznym zaś drugi, rozmowę kwalifikacyjną z kandydatami.

Jakie były główne wymogi?

Kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe, co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w podmiotach leczniczych lub spółkach prawa handlowego, w jednostkach administracji rządowej lub samorządowej. Preferowane jest wykształcenie medyczne, ekonomiczne, prawnicze lub o kierunku zarządzanie (np. studia podyplomowe zarządzanie w ochronie zdrowia).

Przypomnijmy, że dotychczasowa prezes została odwołana. Aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim (WIĘCEJ).

 

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Edukacja w szkole wyższej stosunków na Brzozowej też jest studiami wyższymi?

Pani prezes na zwolnieniu??? Nagle zachorzała biedaczka????? Z samego chorobowego będzie miała ponad 10.000 miesięcznie. Proponuję aby ZUS rzucił okiem na tą nieszczęśliwą schorowaną kobietę, może jakaś renta wpadnie 😉

O jak mi szkoda Pani prezes.Może jakieś zioła ks.Klimuszko by pomogły!