Strona główna Aktualności Z miasta Znany aktor po wypadku chwali nasz szpital

Znany aktor po wypadku chwali nasz szpital

10

Znany m.in. z „M jak miłość” aktor serialowy miał wypadek na motocyklu. Operowali go lekarze z naszego oddziału ortopedycznego.

Maciej Jachowski najprawdopodobniej spadł z motocykla pod koniec kwietnia w Pabianicach. Wtedy też trafił do szpitala przy ul. Jana Pawła II.
Aktor podczas pobytu na oddziale sfotografował się w szpitalnym parku i opublikował wpis na FB. Wystosował też podziękowania dla personelu:

Maciej Jachowski przez 8 lat grał w serialu „M jak miłość”, ale też w „Na Wspólnej” czy „Singielkach”. Po dwuletniej przerwie wraca na mały ekran. Zagra w serialu „Komisarz Alex”. Występował także w programach telewizyjnych: w „Tańcu z gwiazdami” i w „Jak oni śpiewają”.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

W końcu ktoś docenił naszych wspaniałych lekarzy z oddziału ortopedycznego.

Dziwne, chyba jakiś czas temu byłam na innej ortopedii w Pabianicach. Rownoległa rzeczywistość zaiste.

Wspaniała opieka… Haha.. Chyba tylko dla aktorów i wyżej postawionych ludzi.

pewnie podczas upadku mocno się w głowę uderzył i to wszystko tłumaczy

Nie doceniamy co mamy, a jak jakby nie Dychto – byśmy dymali do Łodzi lub Łasku na ortopedię. Szpital jak szpital. Ale, kuźwa, JEST!!!

Proszę nie chwal Dychto. To temat rzeka a jeszcze zobaczymy co ze sprawą 400tys.

Jakby nie Dychto… to miasto by kwitło. Tak ma w plecy kilka lat. Super…

Chwali, bo był aktorem. Zwykły człowiek modli się, by zoperowano właściwe kolano.

Ja byłam pacjentką oddziału ortopedycznego i nie mogę powiedzieć złego słowa na lekarzy którzy mną się zajmowali. Cóż wszystkim się nie dogodzi. Taki stereotyp że jak trafiasz na pabianicką ortopedie to pilnuj żeby dobrą noge z operowali- ludzie to nie te czasy..

Generalnie bardzo smutne że Pabianiczanie na każdym kroku wszystko krytykują. Skoro Wam tak źle że macie duży wielospecjalistyczny szpital w okręgu miasta i gminy czyli pewnie na jakieś 100 tyś mieszkańców, to nie wzywajcie pogotowia w potrzebie…. Masz wypadek idź na autobus i ciach do Łódzkiego szpitala – ostatnio miałem nieprzyjemność i cóż 10 godzin na pogotowiu czekałem….. W Pabianicach na NPL z dzieckiem czekałem 20 min (dłużej zajęło mi spakowanie dziecka i przyjechanie…) i wszystko załatwiłem, a z udzielonej pomocy byłem bardzo zadowolony W Pabianickim szpital niezależnie czy ja osobiście czy moja rodzina, ale byłem w przychodniach ortopedii pogotowiu… Czytaj więcej »