Strona główna Na sygnale 32-latek wypadł z okna

32-latek wypadł z okna

10

Mężczyzna z poważnym urazem kręgosłupa trafił na oddział neurochirurgiczny jednego z łódzkich szpitali. Brał dopalacze.

Do wypadku doszło w nocy z środy na czwartek. Norbert S. z niewiadomych przyczyn wypadł z okna 3. piętra jednej z kamienic przy ul. Bóźnicznej. – Sąsiadka usłyszała dziwne odgłosy. Kiedy wyjrzała na ulice, zobaczyła mężczyznę wychylonego przez okno. Po chwili 32-latek spadł – informuje kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

Poszkodowany trafił najpierw do pabianickiego szpitala. – W rozmowie z lekarzem przyznał, że brał dopalacze i nie pamięta jak doszło do wypadku – dodaje rzecznik policji. Jego stan jest poważny, dlatego został przewieziony na specjalistyczny oddział.

REKLAMA
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie mył okna, po ciemku lepiej widać.

Po grzebieniu to normalny objaw. A niech biorą nawet tonami. Selekcja naturalna.

To się nazywa „selekcja naturalna” i bardzo dobrze, trzeba być kretynem żeby brać to gówno, a tych co tym handlują należy w pizdu rozstrzelać. Gdzie jest policja, przecież wiedzą gdzie ten szajs można kupić.

A co policja czy straż może. Nic. To jest przecież legalne. Ja bym raczej zapytał gdzie są politycy co swoich przedstawicieli w sejmie mają i nie zmieniają prawa, albo robią to w taki sposób żeby nadal można było prawo omijać???

I tak zapłacicie za jego leczenie idioci….z waszych podatków…Tusek wam to załatwił…Marycha i Amfa (oryginalna oczywiście) powinna być legalna z akcyzą…a nie żrą tera nie wiadomo co…ale Tusek jest w Brukseli i ma was wszystkich w dupie bo przytula taką kasiorę że może przyjąć dziennie kilo Heroiny hahahah

Chłopie pisz komentarze zanim weźmiesz dopy…
Z tego Twojego bełkotu zero sensu…

Chcącemu krzywda się nie dzieje.

Ten człowiek jest moim kolegą i to co tutaj piszą nie jest prawdą i nikt tak na prawdę nie wie co się stało. Tak powinni napisać a nie wmawiać społeczeństwu że był na dopalaczach skoro nikt tego nie potwierdził i każdy mówi coś innego. Zawsze można było na niego liczyć,Jednak że był człowiekiem który lubił wypić i tak jak w poniższym linku możliwe że od kogoś coś pożyczył, jak znam tego człowieka nie miał by z czego oddać bo rzeczywiście u nich kiepsko finansowo, to mógł trafić na naprawdę złego człowieka który mu się odpłacił skoro by był na dopalaczach… Czytaj więcej »

usuneli mój komentaż gdzie mówiłam że to wszystko kłamstwo!!!!!!!!! DLACZEGO

Będę tutaj zaglądać codziennie, od czego są zakładki >: ]