Strona główna Na sygnale 13-latek uciekł z domu

13-latek uciekł z domu

7

13-letni Jakub Lesman wyszedł dziś rano z domu zostawiając list pożegnalny.

Jakub to młody tenisista PTK. We wrześniu rozpoczął naukę w gimnazjum. To może mieć związek z jego ucieczką.  Sprawa została zgłoszona na policję, bo chłopiec zostawił list pożegnalny, w którym poprosił mamę, żeby pożegnała jego młodszą siostrę.

Jakub to syn radnego miejskiego.

Po godzinie 13.00 rzecznik prasowy KPP Pabianice wysłała komunikat do mediów o zaginięciu chłopca.

Rysopis: 164 cm wzrostu, około 50 wagi, włosy krótkie jasny blond z przedziałkiem, szczupłej budowy ciała. Ubrany jest w żółtą kurtkę pikowaną, żółtą czapkę, czarne spodnie dżinsowe, żółte buty sportowe Nike, ocieplane. Miał przy sobie czarny plecak.

AKTUALIZACJA: Jakub odnalazł się około godz. 21.30.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

o jezus co on wykombinował. jestem jego starym przyjacielem z podstawówki i żeczywiście świetnie gra w tenisa. w tamtym roku był chyba 12-stą rakietą w polsce. i jeszcze poszedł do prywatnej szkoły apaulo. nie wytrzyamał stresu ele nie dziwie musię Kuba Lesman wroć pls!

Sama jestem absolwentką liceum a Paulo. Poza tym, że nie ma tam tyle osiedlowej patologii i klas po 30os niczym się nie różni od innych szkół. Żałuję, że byłam w jednym z pabianickich gimnazjów – spędów a nie tam. Ps. RZeczywiście a nie Żeczywiście

Nie ma osiedlowe patologii. Jest inna. Z dużym ego , której odbija jeszcze lepiej. Wiem z autopsji.

Moj brat chodzil do tego gimnazjum. To nie jest dobra szkola, wielu uczniow zneca sie tam nad innymi. W moim gimnazjum nr 1 takie sytuacje byly rzadsze. To smutne wszystko…

Nie jest dobra szkoła? Znęcają się? Nie znam sytuacji w gimnazjum 1 ale wielu rodziców z gim 3 już żałuje, że ich dzieci tam poszły do szkoły.

pomagajcie szukać a nie rozkminianie co kto i jak bo to nic nie da……..

W Sylwestra fajerwerki wszyscy mogą się spotkać a żeby szukać chłopca, który się zagubił w tym beznadzijnym świecie pełnym egoizmu, fałszywości i oceniania ludzi co kto i ile ma nadal każdy myśli dlaczego?? a powodów wiele więc szukajmy a nie wyliczajmy bo każda minuta dla niego się liczy Rodzice cierpią i On tez a tu myślenie co mogło być przyczyną to bezsensu może wspólne szukanie da wiecej efektu co???