– Wybudowaliśmy do tej pory ponad 30 km sieci światłowodowej w naszej gminie i ciągle budujemy kolejne etapy – mówi Krzysztof Widerkiewicz, właściciel firmy LutekLAN.pl, która od 18 lat pozwala swoim klientom dołączyć do globalnej społeczności internetowej.

Prace rozpoczęły się w maju zeszłego roku. Na przestrzeni 12 miesięcy LutekLAN.pl w światłowód wyposażył mieszkańców Petrykoz, Szynkielewa, Piątkowiska, Żytowic, Woli Żytowskiej oraz Kudrowic, gdzie cały czas kolejne ulice podłączane są do sieci.

– W najbliższych miesiącach prace rozpoczniemy w Koninie i Majówce – dodaje właściciel LutekLAN.pl – Choć głównie działamy na obszarze powiatu pabianickiego, nasza praca rozprzestrzenia się również na powiat łaski i zduńskowolski. Jesteśmy otwarci na nowe przedsięwzięcia i inwestycje.

LutekLAN.pl to firma specjalizująca się w dostawie internetu, głównie na terenie naszego powiatu. Dzięki temu, że działania firmy skupione są na lokalnym rynku i zapotrzebowaniach naszych mieszkańców, LutekLAN może pochwalić się doskonałą jakością usług oraz natychmiastową reakcją na zgłoszenia serwisowe swoich klientów.

– To, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji to najszybszy, lokalny dostęp do sieci internetowej, w oparciu o własną sieć szkieletową w technologii FTTH GPON oraz Airmax 5G, czasy połączeń przy tej samej przepustowości ponad 3-krotnie niższe od innych ofert na rynku, a także najwyższe oferowane przepustowości łącza, dochodzące, aż do 1000 Mb/s – wylicza Krzysztof Widerkiewicz. – I co najważniejsze, ewentualne awarie usuwamy w przeciągu 24 godzin. Doskonale wiem, jak w dzisiejszych czasach ważny jest internet nie tylko w naszych telefonach i komputerach, ale także w sprzętach RTV, a nawet AGD. Dlatego nasi klienci mogą być pewni, że ich komfort jest dla nas priorytetem.

Szczegółowa oferta oraz cennik dostępne są na stronie internetowej LutekLAN.pl.

Mapa ukazująca obszar prac firmy LutekLAN dostępna jest TUTAJ.

LutekLAN.pl

Czynne:
pn. – pt. 9.00 – 16.00
Kontakt:
e-mail: info@luteklan.pl
tel: 575 121 000

 

REKLAMA