Sekcja zapasów PTC Pabianice wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Juniorów i Kadetów. Udało się wywalczyć kilka medali.

W zmaganiach wzięło udział w sumie 120 zapaśników z 9 klubów. Najlepszym zawodnikiem reprezentującym fioletowe barwy był kadet Miłosz Domagała (80 kg), który wygrał dwie walki eliminacyjne i ostatecznie w finale pokonał klubowego kolegę Kacpra Trębacza, sięgając po złoto.

Bliski triumfu w kategorii 71 kg był za to Igor Saktura. Niestety, mimo prowadzenia 5:4 w walce finałowej z mistrzem Polski kadetów Rafałem Wójcikiem z Olimpijczyka Radom, ostatecznie przegrał i na jego szyi zawisł srebrny krążek.

Trzecim zawodnikiem PTC, który awansował do finału był Piotr Ludwiczak (60 kg). Filip Łysoń z AKS-u Piotrkowa Trybunalskiego okazał się jednak lepszy i pokonał Piotra 0:8. W tej samej kategorii brązowy medal zdobył jeszcze Wiktor Powalski.

W kategorii juniorów na podium stanął tylko jeden zapaśnik pabianickiego klubu – Sebastian Szymczyk (72 kg), który zdołał wywalczyć brązowy.