Strona główna Dzieje się Sport Korona z udanym początkiem sezonu

Korona z udanym początkiem sezonu

0
Podopieczni pabianickiego klubu rozpoczęli swoje zmagania od imprez w Solcu Kujawskim oraz w Sianowicach. Na kontach naszych zawodników pojawiły się kolejne sukcesy.

W imprezie w Solcu Kujawskim podopieczni Korony byli jak w transie. Aż ośmiokrotnie stawali na podium. W grze pojedynczej Kamil Markus wywalczył srebro, a Julia Koralewska i Szymon Gwiazda stanęli na najniższym stopniu podium. W grze podwójnej drugie miejsce zajęły duety Kamil Markus/Szymon Gwiazda oraz Julia Koralewska/Karolina Kopka. Brąz trafił za to w ręce pary Brian Borowski/Filip Mikołajczyk.

W grze mieszanej w końcu udało się wywalczyć upragnione złoto. Sięgnęli po nie Kamil Markus i Kaja Ziółkowska. Srebrny medal trafił za to w ręce Filipa Mikołajczyka i Karoliny Kopki.

Nieco gorzej było w Grand Prix w Sianowie, gdzie rywalizowali nasi młodzicy. Klaudia Płusa w grze pojedynczej zakończyła swoje zmagania na ćwierćfinale, a Nikola Nowińska uczyniła to samo w grze mieszanej. Na następnych zawodach z tego cyklu będzie już na pewno lepiej.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments