Strona główna Aktualności Z miasta Wybory samorządowe – II tura na żywo

Wybory samorządowe – II tura na żywo

18

O godz. 21.00 zamknięte zostały lokale wyborcze. Pabianiczanie zadecydowali kto przez kolejne cztery lata będzie rządził miastem. Czy będzie to Krzysztof Ciebiada czy Grzegorz Mackiewicz. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji wyborczej.

21.00 – W sztabie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości jest już większość działaczy i radnych. Krzysztof Ciebiada przyjechał około godz. 20.30. – Zrobiliśmy wszystko – powiedział uśmiechnięty kandydat. Ciebiadę przyjechali wspierać: Ryszard Tkacz oraz Marian Koczur. Ich łączne poparcie to około 1000 głosów.

21.09 – Obwód nr 47: Ciebiada – 9, Mackiewicz 5.

21.25 – Obw nr 1 C – 250 M 251, obw nr 2 C 246, M- 226, obw nr 14 C- 200 M- 345, obw nr 19 C 78 M- 152

21;53 – wyniki z 25 obwodów C – 4036, M – 5550

Nieoficjalnie: Mackiewicz prezydentem

REKLAMA
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

[21:08] czekamy 🙂

zadowolony z wyników?

Męczący się robisz…

Mi było obojętne który z Panów wygra. Ani jeden ani drugi nie jest z mojej bajki. Zadowolony jestem z tego, że tak szybko poznaliśmy wyniki i z tego, że będę miał kogoś nowego do obserwacji i ewentualnej krytyki 🙂 Żyć nie umierać.

No to mam nadzieję, że wygra Ciebiada 😀

I nie dlatego, że jestem PiSowcem, a dlatego bo PiS ma 13 radnych i to jest jedyna szansa na zmianę.

Dychto bez rady rządził i miał związane ręce , w koalicji rządził i wygrała polityka i partyjne spory. A teraz wreszcie jest ktoś kto nie potrzebuje koalicji i może robić to co chce i uważa za słuszne.

przecież za wszystko Dychto był obwiniany, a teraz, że rada rządzi?

A czy ja go obwiniam?:)
Rządzi i rada i prezydent, bez rady się nie da rządzić dobrze i taka prawda , Dobry prezydent z realną szansą na zmiany to taki który ma w radzie większość.

Druga strona medalu, władza absolutna, cóż już po wyborach, teraz tylko wyniki

Jak wygra Ciebiada, a Tkacz go popiera, to może zlikwidują faktycznie sklep z dopalaczami, przecież jeden z kanydatów od Tkacza wynajmuje ten lokal, pod ten sklep.

Mackiewicz pieknie, zwłaszcza obwód 14

21:25

Ciebiada 783 – 979 Mackiewicz

a gdzie tysiac glosow Mariana i Ryska? oraz Mareczka?

prawie 2 tys przewagi po 20 obwodach brawo Mackiewicz, podziekujcie Kaczynskiemu wszystko spierd… wam, jak zawsze zreszta hahaha

a ja się pytam gdzie komitet honorowy? tam jakis Antos?
podziękuj mamie za anty kampanie,

Mackiewicz juz ponad 4 tys przewagi, liczenie nadal trwa, ale może już być tylko gorzej dla Ciebiady

co jest z Wami? Anka, Tomek itd?
Przecież zawsze pisaliscie>?
A, może to wcale nie Anka, tylko politycy pisali i udawali zwykłe nicki, a teraz są na spotkaniu tj wieczorze wyborczym wśród celebrytów tj Koczur, Tkacz 🙂

Czytam te posty i mam wrażenie, że ludzie w Pabianicach nie chcą zmian na lepsze. Pan Ciebiada był ryzykownym wyborem ale pan Mackiewicz nie daje nadziei na zmianę. Jak patrzę na te wybory to mam wrażenie, że Pabianiczanie nie bywają w dobrze zarządzanych miastach i nie mają skali porównawczej. A może Pabianiczanie to miłośnicy historii i podoba im się taki walący się skansen? I ten jadowity ton raz do jednej , raz do innej partii…Zakłady bukmacherskie kto wygra…totalny upadek tego miasta i jego mieszkańców.

Wygrał Mackiewicz i bardzo dobrze. Młody dynamiczny z otwartą głową. Moim zdaniem powinno się zabronić wystawiać kandydatów w wyborach lokalnych wszelkim partiom politycznym. Do czego to podobne by o władzach lokalnych decydowały grona kierownicze jakiś tam partii.. Malo kto potrafi ustrzec się przed walcem propagandowym tychże..