Strona główna Dzieje się Kultura Wehikuł czasu, czyli 40 lat z MOK (WIDEO)

Wehikuł czasu, czyli 40 lat z MOK (WIDEO)

2

Miejski Ośrodek Kultury obchodzi 40-lecie powstania. Z okazji Rubinowego Jubileuszu zorganizowano koncert, który wspomnieniami zabrał nas w przeszłość.

Obchody miały nietypową oprawę. Dzieje MOK-u przedstawione były w serwisach informacyjnych zaaranżowanych na wspominane lata. I tak np. prezenterzy charakteryzowani byli na tych z Dziennika Telewizyjnego, czyli głównego programu informacyjnego PRL czy wczesnych wydań Wiadomości.

Krzysztof Hile

Pomiędzy kronikami telewizyjnymi słuchaliśmy przebojów zarówno polskich jak i zagranicznych w wykonaniu artystów, głównie tych związanych właśnie z MOK. Na scenie zaprezentowali się: Bożena Krawczyńska, Wojtek Strzelecki (Pewex), Andrzej Krajewski, Marek Binkowski z sekcją wokalną w składzie – Paulina Suchcicka, Izabela Mendel, Julia Hanke, doktor Wiesław Zakrzewski, Dominika Rydz-Kancler, Jacek Urlik (Tipsy Drivers), Bożena Kabza, Rafał Rydyger z orkiestrą, Grzegorz Małolepszy, Marek Smuga, Agata Wietrzycka, Michał Dutkowski i zespół taneczny S’Crew oraz dziecięca sekcja wokalna.

Instruktorzy tańca wraz z pracownikami zaprezentowali układ taneczny poświęcony pamięci nieżyjących już pracowników MOK.

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Super tytuł. Będziemy powtarzać koncert i chyba ten tytuł zapożyczymy.?

Niesamowity, wzruszający koncert. Dziękujemy i czekamy na powtórkę.