Strona główna Aktualności Z miasta Ul. Torowa przejezdna od wtorku

Ul. Torowa przejezdna od wtorku

7
Po trzech tygodniach kończy się remont przejazdu kolejowego na ul. Torowej. Ruch ma być wznowiony we wtorek 1 października. 

Pierwotnie prace miały zakończyć się po dwóch tygodniach, ale wykonawca napotkał trudności związane z terenem. Pewne jest jednak, że od jutra będzie można korzystać z przejazdu.

– Jak poinformował dzisiaj inżynier budowy ZUE SA, od 1 października zostanie wznowiony ruch drogowy na przejeździe drogowo-kolejowym na ul. Torowej w Pabianicach. W związku z powyższym od 1 października na stałe trasy wracają  autobusy linii nr 260 i 262 – brzmi komunikat z urzędu miejskiego.

Roboty w torze nr 1, które spowodują zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego na ul. Wspólnej w Pabianicach zaplanowano w okresie 7-21 października.

REKLAMA
Poprzedni artykułBędzie wiało. Strażacy już interweniują
Następny artykułKoniec naboru do straży miejskiej. Ale nie koniec problemów
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedy będą kończyć cały przejazd, bo narazie zrobili dwa tory?

Jak będą wymieniać pozostałe dwa tory.

No i jak tam się jeździ ???
Wspominam właśnie te wszystkie głosy że trzeba się chwilę przemęczyć dla dobra wszystkich bo teraz już nie będzie trzeba naprawiać zawieszenia co chwilę.
No to zapraszam na przejazd po trzech tygodniach remontu !!!
Może kiedyś zrobią resztę 😄😄😄😄

Ten przejazd to była tragedia. Jeszcze tam nie jechałam po remoncie ale nie mówcie, że nie jest równo. Jaki to sens w takim razie robic remont po którym nie jest lepiej?

Możliwe że jest jeszcze gorzej 😁😀😄😀😃😀 To są jakieś jaja. Szkoda że nie ma tu teraz tych co wcześniej się wypowiadali jak to będzie super i jak to trzeba się poświęcić dla wspólnego dobra 😁😃😄😀😄😃

Może jakieś zakłady u buckmachera na to który przejazd po remoncie będzie w gorszym stanie?

Przejeżdżałem dzisiaj. Wygląda jak prowizorka !!!