Strona główna Aktualności Z miasta Tylko 3 osoby chętne do pracy

Tylko 3 osoby chętne do pracy

7

Niewielki wybór będzie miał komendant pabianickiej straży miejskiej, który szukał ludzi do pracy. 

Do obsadzenia są 2 etaty, a informacja o konkursie na te stanowiska pojawiła się 20 lutego. Termin naboru minął w piątek. Zgłosiły się tylko 3 osoby.

– Kandydaci, którzy spełnią wymogi formalne zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Jednym z elementów rekrutacji będzie test z wiedzy ogólnej oraz test sprawności fizycznej. Komisja konkursowa zbierze się w przyszłym tygodniu – informuje Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta.

Strażnik miejski rozpoczynający pracę zarobi 2100 zł brutto. To 100 złotych więcej niż najniższa krajowa.

REKLAMA
Poprzedni artykułWorek prezentów na 3. urodziny EPAinfo
Następny artykułZapaśnicy PTC z sukcesami
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Młody zdrowy chłopak/facet znajdzie prace za dużo lepszą kasę, a w SM to wstyd pracować jak i w kanarach, powinni zarabiać jeszcze raz tyle.

Teraz każdy chciałby zarabiac 5 tysięcy po technikum

Wystarczy skończyć prywatną szkółkę, żeby być naczelnikiem w starostwie i urzędzie miasta. Te panie powinny zostać oddelegowane do pracy w SM.

Niech „ania80” przestanie wreszcie wrzucać te bzdurne komentarze kto, z kim, gdzie, dlaczego itp. A może przy okazji napisze też jakie trzeba mieć wykształcenie i szkółki kończyć, żeby zostać specjalistą od geotermii, specem od sprzedaży prądu samorządom oraz członkiem Polsko-Greckiej Izby Przemysłowo Handlowej? Misiewicz to mały pikuś, bo ma chociaż licencjat, wprawdzie zrobiony u Rydzyka, ale zawsze.

Jeszcze rada programowa Radia Łódź do której „ania80” została powołana przez Radę Mediów Narodowych, prawie „człowiek renesansu” , ale „prawie robi wielką różnicę”.

On przynajmniej nie siedział całe życie na państwowym garnuszku. W Pabianicach i Konstantynowie siedzą całe rodziny. Wystarczy stworzyć sztuczne stanowisko lub zatrudnić w innym wydziale, zwolnić kogoś i już hula.
Co do prywatnych uczelni i absolwentów to przecież wiadomo kto tam studiuje.

czy ania80 studiujesz na państwowej, a matura z państwowej ?