Strona główna Sport Sporty walki Zapaśnicy PTC z sukcesami

Zapaśnicy PTC z sukcesami

0

Kadra pabianickiego klubu wyruszyła by walczyć w turnieju o Puchar Wójta Gminy Mirów. Wielu z naszych reprezentantów spisało się bardzo dobrze.

Na zawodach pojawiło się w sumie 139 zawodników z trzech województw i 12 klubów. PTC w klasyfikacji generalnej zajęło trzecie miejsce na co złożyły się starty naszych zapaśników.

W młodszych kategoriach złoto wywalczyli Kamil Buldecki (33 kg.), Franek Gross (39 kg.), oraz Borysz Miszczak (50 kg.). Ze srebrami wrócili Mateusz Jarzębski (41 kg.), Franek Tokarczyk (44 kg.) i Kasjan Ciecierski (60 kg.)

Brązowe medale zdobyli: Jakub Ceglarek (29 kg.), Jakub Janicki (39 kg.), Adam Cichała (41 kg.), Wiktor Stratyński (43 kg.) i Hubert Szczech (50 kg.), Emil Lenard (32 kg.), Wiktor Powalski (42 kg.) i Igor Saktura (53 kg.).

Nieco gorzej wypadli nasi starci reprezentanci, którzy startowali jednak w mocnej obsadzie. Najlepszym zawodnikiem wśród młodzików PTC został Bartosz Nawrocki (53 kg.) zdobywca złotego medalu, a także Juliusz Nowak (85 kg.). Dodatkowo brąz padł łupem Norberta Nowakowskiego (66 kg.) oraz Piotra Ludwiczaka (42 kg.).