Strona główna Aktualności Komunikacja TVN24 kręcił na „rondzie”

TVN24 kręcił na „rondzie”

22

Linie sugerujące ruch okrężny na skrzyżowaniu przy krańcówce wprowadziły komunikacyjny chaos. Sprawą zainteresowali się nawet dziennikarze TVN24.

Portal EPAinfo jako pierwszy podał informację o „dokonaniach” drogowców, którzy w nocy z soboty na niedzielę namalowali na jezdni oznakowanie poziome pod budowane rondo (WIĘCEJ). Niestety, kierowcy sugerując się liniami, jadą tak jak po rondzie, choć znaki pionowe (nadrzędne) wskazują co innego. Co ciekawe, byliśmy świadkami, jak radiowóz policji pojechał zgodnie z „nową” organizacją.

Około godz. 18.00 do Pabianic przyjechała ekipa TVN24. Reporterzy pytali pabianiczan o sytuację na skrzyżowaniu. Część osób myśli, że to finalna wersja ronda. Sprawą zainteresował się też radny powiatowy Włodzimierz Stanek, który interweniował u zarządcy drogi. Jak udało się nam ustalić, w poniedziałek od godziny 7.00 ruchem na tym skrzyżowaniu będzie kierowała policja.

Poniżej publikujemy filmik, na którym kierowcy dwóch pojazdów w ostatniej chwili unikają zderzenia.

reklama
hd rekl 1
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A wszystko to zawdzięczamy nieudolności starosty, który nadzoruję budowę ronda. .

Pan Habura pokazał w jaki sposób robi coś dla miasta i mieszkańców. To jest totalny nieudacznik. Jeśli ma choć odrobinę godności sam powinien podziękować za stołek i za pensję jaką odbiera.

Skrajna nieodpowiedzialność, nie, przepraszam to debilizm. Przecież tam może ktoś stracić zdrowie , a nawet życie. Taki cyrk tylko w Pabianicach, kiedyś jeszcze takie rzeczy śmieszyły ale teraz to już sam nie wiem. Ktoś za to odpowie????

To co zrobili to jest żenada i kleska zywiolowa! Namalowali pseudo rondo na ktorym jest ustap pierwszensta jako znak poziomy, a przed skrzyzowaniem zostawili stare pionowe znaki z pierwszenstem na 20 Stycznia
Zadnego znaku o zmianie organizacji ruchu…
porazka

Znak o zmianie organizacji widziałem od strony Carefoura.

Starosta powinien się sam odwołać. Nawet prostej sprawy nie potrafi zrealizować. Może swoim pasacikiem pojeździ po rondzie ?

Jak życie pokazuje , potrzebne są zasieki, bunkier z żelbetonu na środku dróżnik i Pan Stopek, znaki poziome są jak najbardziej obowiązujące ale liczy się też intuicyjność projektu. Wyobrażam sobie minę Radnego Stanka. facet chciał dobrze ale jest z PiS-u, więc każdy platfusowy urzędnik będzie grał przeciwko niemu. Panie Habura będziesz Pan politykował gdy na szali ludzkie życie i zdrowie ?

Przecież to rondo jest jeszcze nie skończone więc nie rozumiem komentujących że jest kiepskie. Fakt że nie powinno się modernizować w taki sposób, że znaki pionowe i poziome mówią co innego. Jak będzie rondo skończone to bezpieczeństwo się poprawi.

… Jak mozna namalowac znaki poziome zostawiajac pionowe i nie montujac znaku zmiana organizacji ruchu!!! To jest pierwszy krok do nieszczescia!!! I niexh mi nikt nie mowi, ze sie czepiam… Ludza jezdza na pamiec, a tu na srodku drogi kolko zwane rondem, o ktorym nie ma zadnej informacji!!!

Jest 7:28 poniedziałek i jakos policji brak

Na tym filmie tylko jeden samochód pojechał prawidłowo , a inni kierowcy to gdzie prawo jazdy robili chyba ze kupili to sorki

Proszę Cię, spal prawo jazdy i przesiądź się do autobusu……

Jako jedyny nie wstydzę się swojego profilu , widzę że nazwanie się xxx to aż tak duży wysiłek dla ciebie , no tak mózg wielkości szpilki nic dobrego nie zdziała

To kosztowało 50.000?

Godz. 7.25. Nikt nie kieruje ruchem,a od 7 miała być policja….

przyjechali i siedzą w radiowozie zaparkowanym na Myśliswkiej

Powiem krótko. Debile. Albo rondo albo skrzyżowanie z podporządkowaną a nie jakieś mieszane cyrki. Eksperymenty kosztem kierowców? A może to miał być taki żarcik primaaprilisowy? Śmieszne to nie było. Wczoraj jechałem i tez byłem w szoku. Jechałem tak jak inni kierowcy czyli traktowałem je jak rondo (działając instynktownie) przy czym zachowałem maksymalną czujność czy się czasem jakiś mądry do znaków pionowych nie zastosuje i nie przeleci tego ronda na wprost. Kamerzystę też widziałem i czułem że to jakaś niezła podpucha. I się wydało. I patrząc na ten film to kto jest debilem? Ci co jada w kółko, tak jak większość,… Czytaj więcej »

Nie wiedzieli, że w Pabianicach są same barany? Widzę ich codziennie przy Biedronce na Łaskiej. Choć jadą prosto, o zmianie pasa z lewego na prawy sygnalizują dopiero jak kołami najadą na znaki poziome, wyznaczające pas do skrętu w lewo. Znaki pionowe nic im nie mówią….

A to nie można wtedy zmienić pasa? 😀

Ludzie nauczcie się jeździc. Jak czytam niektóre komentarze to aż się płakać chce jakich mamy durnych kierowców . To skrzyżowanie było niebezpieczne od zawsze. Do znaku stop tez się nie stosowali nasi wspaniali kierowcy . Wiec o czym tu mowa .

Redaktor od siedmiu boleści, od kiedy to znaki pionowe są nadrzędne względem znaków poziomych?? Są równorzędne!

Ludzie ze Starostwa też mówią, że nie ma pionowego o rondzie więc jeździmy po staremu.