Strona główna Aktualności Z miasta TVN na żywo z Pabianic

TVN na żywo z Pabianic

6

Wczorajszym wydarzeniem, w którym zginął 31-letni rowerzysta zainteresowały się media ogólnopolskie.

Przypomnijmy, iż nieznani sprawcy wepchnęli 31-letniego rowerzystę Piotra K. pod autobus i zbiegli z miejsca zdarzenia. Rowerzysta zginął na miejscu (WIĘCEJ). Policja zna już właściciela pojazdu, którym zbiegli napastnicy, ale ten zapadł się pod ziemię (WIĘCEJ).

Od rana „wejścia” na żywo z Pabianic pojawiają się na antenie stacji TVN 24. Bieżącą sytuację relacjonuje reporter Piotr Borowski. Nieoficjalnie mówi się także, iż dziś o godzinie 19.50 ma być wyemitowany program na żywo z Pabianic w „Uwadze” na TVN-ie.

REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zawsze jakiś temat dla pismaków.
Ciekawe czemu więcej poświęca czasu ofierze napastnikom czy autobusowi.

@dzd o czym Ty piszesz. Jakie klatki na kołach? Jechałem parę lat temu cityrunnerem w Łodzi i ktoś rzucił kamieniem w szybę. Rozwaliła się w drobny mak. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd cały czas pisząc o jakichś „klatkach na kołach”. Z resztą, nie jest mi znany żaden przypadek, by ludzie z obrandowanego pojazdu nie mogli wyjść, używając młotka bezpieczeństwa.

I co nie bedzie nic w uwadze?

Szkoda ze nie może wrócić prawo,że za najgorsze zaznaczam za.najgorsze zbrodnie ścięcie głowy,ale ja nie zartuje i.tak.naprawdę powinno być bo ludzie stali się bardziej tacy agresywni, co chwilę słyszy się o jakimś morderstwach,zamachu….tym bandytom,idiotom,i jeszcze wiele słów jakimi mogę ich ująć, rzecze im jak najgorszego, gnijcie w więzieniu
Ale mniej ważne jak się dowiedziałem to jest to ze nie miał dzieci ani żony, tylko rodziców….
Niech wam zetna głowę wandale jedne
W miejscu wypadku stoją znicze

ja wiem kto kierował jak bym wam napisał to byście byli w szoku szkoda chłopaka bo ma porządnych rodziców i fajną rodzinę

Co z tego że ma porządnych rodziców skoro ojciec PAWEŁ KACZMAREK nie potrafił GNOJA wychować!?!