Strona główna Aktualności Polityka Tusk w Pabianicach. Odwiedza przedsiębiorców dotkniętych podwyżkami

Tusk w Pabianicach. Odwiedza przedsiębiorców dotkniętych podwyżkami

125
Pierwszym przystankiem Donalda Tuska, szefa Platformy Obywatelskiej, była firma Greczka z Ksawerowa – producent kotłów parowych. 

W hali produkcyjnej ksawerowskiej firmy zorganizowana została konferencja prasowa.

– Nieduża firma za ogrzewanie hali płaciła miesięcznie mniej więcej 2700 złotych. Rachunek ze stycznia tego roku to prawie 9 000 złotych. Właściwie te dane mówią więcej niż analizy, eksperci czy przemówienia polityków – mówił były premier.
– Dla osób, które potrzebują gazu do produkcji, do swojej pracy, to dla nich działania czasowe 2 czy 3-miesięczne obniżenie vatu to żadna pomoc, żadna ochrona i mają poczucie uzasadnionego strachu przed przyszłością. Mają też poczucie, że zostali opuszczeni przez władze.

Szef PO mówił, że należy szybko podjąć odważne decyzje jeśli chodzi o ochronę polskich firm przed podwyżkami cen gazu.
– Ja nie wiem, co im tam u góry odbiło, że zdecydowali się na tak drastyczne kroki. Nic tego nie uzasadnia. Polski Ład okazał się wielkim bałaganem i te podwyżki energii elektrycznej i gazu wydają się oderwane od realiów. To przypomina cennik szaleńca a nie normalne rządzenie.

Były premier odpowiadał też na pytania dziennikarzy. Mówił m.in. o systemie podsłuchowym Pegasus w kontekście wolności wyborów, o stanie wyjątkowym na granicy z Białorusią czy o kontroli w PGNiG.

Donald Tusk odwiedził jeszcze zakład fryzjerski, mechaniczny oraz pizzerię. Spotkał się też z mieszkańcami przed ratuszem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
125 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Popada wszystko, a durni ludzie powiedza ze przez Donalda…

Fur Deutschland. 😂😂

Last edited 8 miesięcy temu by Aerospace

Fur kaczystan

„Piniendzy nie ma i nie będzie”
Ot cała prawda

Cała prawda?… a o ile wzrósł dług Polski przez rządy Pisu?… Pieniądze są….🤦

Jeśli masz takie wiarygodne informacje i źródła, to podaj je, a nie ,, mielesz tylko ozorem „. Przepraszam za to określenie, ale samo się ,, ciśnie na usta „.

Ktos wie, dlaczego dzis bylo takie zejscie na jajka, nawet te PO terminie?

„zejscie”? A w j. polskim potrafisz poprawnie napisać, analfabeto?

Nie nazywaj tak ostro siebie samego. Słowo zejście może pochodzić np. jak w tym przypadku od powiedzenia towar zszedł ze : sklepu, hurtowni, magazynu , półek itp.

Piszesz analfabeto z innego nicka? Podam temat, jak dziecku. Zejście na, to jednak nie to samo co, zejście z czegoś. Ergo, twój przykład jest z doopy!

Księciunio nie zrozumie bo wczoraj z kolegami z PO za dużo wódki wypił

Maju, zastosuję twój sposób „myślenia ” – piszesz takie farmazony, bo Gucio cię wychędożył… 🤫🤫🤫

Idąc twoim sposobem myślenia to chyba świat ci sie WALII albo kapucyn odkąd tusek dostaje łomot od pisu

On tak na trzeźwo.Całą wódkę PO wypił tow. SIENKIEWICZ, i teraz u nich chwilowa Sahara. Ale to tylko chwila i wszystko wróci do normy. Te typy tak mają.

Proszę cię wytłumacz @princeofwales co miałeś na myśli pisząc o ,, zejściu na jajka „. Z góry dziękuję.

On nie zrozumie to leming wierzący twardo że donald jest uczciwy

Maju, Maju… czyżby Gucio słabo się postarał i chuć nadal ci doskwiera, bowiem twój spisiały łebek oczywistych kwestii nie ogarnia?! 🤣

To ile i gdzie w tej wali cie walili ? Ohoho haha hihihi

„Zejście na jajka” to chyba jakiś dialekt wyborców PiSu, bo z polskim nie ma to nic wspólnego 😁

Żeby to pojąć to trzeba być tylko i aż tylko PRAWDZIWYM POLAKIEM

Prawidzwy Polak, co po polsku nie umie ? „Zejście na jajka” ? Naprawdę ? Wstyd mi za takich jak ty.

Donald objeżdża nasze województwo na wzór łódzkiego kuratora oświaty 😁. A tak na poważnie to jeżeli ludzie będą obrażać w komentarzach osobistości które nas odwiedzają to już nikt do naszego miasta nigdy nie przyjedzie.

Czy Ty z tymi osobistościami to naprawdę na POwaźnie?.

Lubisz się dziecko bawić literkami, tak na poważnie?!

Jedni sie bawią literkami inni bawia się klawiaturą pisząc komentarze a jeszcze inni jak półtusk bawią się kłamiąc ludzi, czego nie rozumiesz.

Wygląda jak masówka w Zakładach Produkcji Parowozów im.F Dzierżyńskiego.
To jest tak: ci co teraz u steru to złodzieje, ale my Was nie okradniemy tylko dajcie nam władzę. Czy ktoś jeszcze wierzy, że jest między nimi jakaś różnica ?

Nie bardzo, tylko naiwni

Przynajmniej się do nas pofatygował, pisowskich nominatów już od lat nie widziałem

Jedni jeżdżą i kłamią na POtęgę, inni pracują dla POLSKI.

Tak pracują, że zaraz będziemy żreć tynk ze ścian. Dziękuję bardzo

jeszcze nie jesz a juz piszesz, pisz o tym co jest a nie co może być

Nie zaraz. W najczarniejszym scenariuszu, i co się wydaje mało prawdopodobne dopiero PO następnych wyborach. Ale kiedy to nastąpi to nawet ,, najstarsi górale ” tego nie wiedzą.

Siwy kogo masz na myśli, _pracują?

Dotyczy również @arka. Pracują wszyscy Polacy którym na sercu leży dobro Ojczyzny . A pracują ciężko i uczciwie .Jakby Wam to nie wystarczało to wyjdźcie z tej Waszej bańki propagandowej, i jeśli nie wierzycie temu co jest to poszukajcie w internecie. Tam znajdziecie oceny : Banku Światowego , firm reitingowych, a także fachowej prasy, które może nie idealnie ale dobrze a w niektórych przypadkach nawet b. dobrze oceniają Polskę. Tam znajdziecie FAKTY, a prawdą jest że z faktami się nie dyskutuje.

Poczytaj sobie te same źródła za czasów poprzednich rządów. Dużej różnicy nie znajdziesz. Jak jeśli mówisz o FAKTACH! to zapomniałeś zestawić inflację z deflacją. A poza tym już kiedyś mieszkaliśmy w kraju, w którym mieliśmy Parlament, rząd, premiera, Radę Państwa i coś tam jeszcze a i tak o wszystkim decydował Towarzysz Pierwszy Sekretarz! Teraz też mamy Prezydenta, Sejm, Senat, rząd, premiera ba – nawet Trybunał Konstytucyjny i Sąd Najwyższy! – a i tak o wszystkim decyduje jakiś prezes. Mnie się za bardzo w takim kraju nie podobało, a le tobie widocznie tak.

Obecnie nie o wszystkim decyduje jedna osoba. Weź pod uwagę Senat. Tutaj dopiero jest cudnie. Jedna osoba przez ponad 300 dni przetrzymuje wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu, i żeby było jeszcze zabawniej to tu chodzi o niego samego. Także ostrożnie z tego typu osądami.

Jaka tam pogoda -HOLENDERKO?.

Siwy ty z tym pracują to naprawdę na poważnie?

Fakt, nawet senatora nie uświadczysz na ulicach. No może poza banerem na rogu Grabowej i Orlej.

Nieważne że działa na szkodę Polski a że przyjechał normalnie święto takich sprzedawczyków brukselczykow to trzeba gnać, wcześniej był warszawski specjalista od szamba też było wielkie święto.A czy starosta nosił to słońce peru ma rączkach żeby sobie bucików nie ubrudził na Zamkowej?

Sprzedawczyki Brukselskie czyli wszyscy którzy biorą pinądze z uni? Zaraz zaraz a jaką to kasę z UE wynegocjował obecny rząd?

A co tusk zrobił dobrego dla Polski służył wiernie Merkel i działał na szkodę Polski. Jego działania i wielu innych tzw.politykow dąży aby ten twór zwany ue odebrał mam suwerenność

Też sprzedawczyki

Teksty o sprzedawczykach brzmią, jak tandetne teksty narodowej tv z poziomu gimbazy! Na początku były one śmieszne, ale powtarzane po stokroć, są teraz żałosne! 🤭🤭🤭

jak Ty 🙂

Ależ „wyrafinowana riposta”. Rodem z kurwizji. Trzymaj poziom! 👍

To zamiast sprzedawczyk może zdrajcą na usługach obcego kapitału

Pokarzcie ilu wiernych rudemu było w Pabianicach przed urzędem

Na pierwszej stronie napisał Pan, że Tusk w Pabianicach. W artykule o Ksawerowie. Zatem gdzie był w Pabianicach?

Ok teraz widzę rano tego tutaj nie było.pozdrawiam

Ciekawe jaki lokal gastronomiczny odwiedzi? Może restaurację Kaczorowski? 😁

Dla ,, KRÓLAEUROPY ” za niski standard,

A tym „KRÓLEMEUROPY” to się sam mianował, jak pewien prezes „Zbafcą” Narodu, czy może było 27:1?

A jaki wynik ostatnich wyborów ?.Wszystkich.

To by było dobre…! Klient Pan!

Ale to trzeba było się gdzieś zapisywać? ja siedziałem cały dzień w firmie i nie przyszedł…. 🙂 A zresztą tam gdzie był to tylko pogadał pogadał i pewnie nic nie kupił? Zajął tylko biednym przedsiębiorcom cenny czas w którym mogli by choć jakiś grosz zarobić. Co da mu i nam takie gadanie że prąd czy gaz w górę poszedł i zganianie na drugich? NIC! Lepiej by się zainteresował, nie wiem (?) do UOKIK zgłosił sprawę. Bo jak to tak można że mam umowę o gaz czy prąd z podanymi stawkami i mi z dnia na dzień bez żadnej konsultacji czy… Czytaj więcej »

Drogi Businessmanie! Ciesz się, że cię nie odwiedził i broń Boże czegokolwiek nie kupił. Tusk odwiedza tylko niesłychanie odważnych przedsiębiorców, do których ty niewątpliwie się nie zaliczasz. Media bowiem sieją katastroficzne wieści jak np.: „Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, był we wtorek w Zambrowie, gdzie spotkał się z właścicielem hostelu. Pierwotnie miał pojechać do innej miejscowości, ale – jak przekazał Tusk – „przedsiębiorca otrzymał sygnały, że spotkanie ze mną będzie się dla niego wiązało z kłopotami””. Życzę więc odwagi, unikania kłopotów albo zrozumienia dlaczego prąd ci poszedł w górę, a gaz tyłem wydalony jest tak drogi.

Zaczął się troszczyć o przedsiębiorców ? Poczekajcie jak dojdzie do koryta, to Polacy będą znowu wyjeżdzać z kraju na szparagi i na zmywak.

A teraz wracają?

Fajna propaganda dla ciemnego ludu. Proszę poczytać dane na temat emigracji Polaków, może łatwiej będzie zrozumieć, że największa fala przypadła na lata 2005-2007. Kto wtedy rządził? Proponuję też poczytać kiedy udzielono najwięcej kredytów frankowych, kiedy i kto sprzedał Hortex oraz Stocznię Gdańską a teraz jeszcze LOTOS i to „ciapatym z Arabii Saudyjskiej oraz koncernowi MOL, którego zarząd powiązany jest z Putinem.

Wpisz: udziałowcy firmy MOL i poczytaj.

Pan Greczka Przemysław z Ksawerowa.
Kto pamięta, że głos tego pana ( oraz niejakiego K. Nowaka z UPR) w 2000 roku przesądził o upadku prawicowej koalicji AWS w powiecie pabianickim?
Oddali oni władzę komunistom i ich kolaborantom z AWS. Baczyński, Firlej, Rakowski, U. Kraska…
Później Plewiński i Pinder obalili rządy prezydenta F. Wlaźlaka w mieście… Pamiętamy…

Jeździ po kraju i robi to co najlepiej umie czyli kłamie, manipuluje i judzi jednych Polaków na drugich, w destrukcji polityki i szerzeniu nienawiści nikt go nie prześcignie trudno znaleźć człowieka równie cynicznego jak on

Być może, ale prawomocnych wyroków sądowych za kłamstwo na swoim koncie nie ma jak „prawdomówne kryształy”.

Felek pomogę Ci. Cały PiS kłamie tak że Tusk im do pięt nie dorasta. No nie mów że nie widzisz,?

Wytyk błędów pisich niedorajdów zawsze w cenie. Bo polski wał wyszedł im znakomicie…

Patrząc na to co piszesz to przychodzi mi na myśl jedno powiedzenie ,, wrednego rudzielca ” , może nie dosłownie ale trafne. Gdybym miał taki przycisk dzięki któremu można by niektórym istotą wyleczyć mózg, to nie przestanę go naciskać ani przez chwilę .

A jak ja czytam, co piszesz, to mam nieodparte wrażenie, że jesteś tzw. Polakiem, bo prawdziwy Polak nie kaleczy j. ojczystego. PS. z opisanego powodu bardziej obawiam się o twój „mózg”, niż swój…

Ty księżniczka? ładnie musisz mieć sprany mózg przez swoją partie jak ludzie mówią,że to kłamca oszust i złodziej to chyba w coś tym musi być. Wyłącz tryb parti i włącz myślenie. No chyba, że nie możesz bo pieniążków nie otrzymasz od partii.

Zgadza się. Jak mówią o Małym Przywódcy PiSu, że jest gejem i specjalnie każe ścigać marsze równości, żeby odwrócić od siebie uwagę, to coś w tym musi być. I jak mówią o Korwinie i Braunie, że nie odpowiadają za swoje brednie, bo od dawna leczą się psychiatrycznie, to też coś w tym musi być.

Jeśli masz na to dowody, a szczególnie te o ,, marszu równości ” ,to podaj je nam a jeszcze lepiej do prokuratury .Natomiast może nie wiesz ale te pozostałe dotyczące kwestii zdrowia lub orientacji seksualnej podlegają ,, pod prokuratora ” dla Ciebie lub osoby która ci to udostępniła .I jeszcze jedno, jak gej może ścigać ,, marsz równości „?. To jest tak jakby np. PRAWDZIWY POLSKI PATRIOTA kazał ścigać MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, lub PRAWDZIWY AMERYKANIN ścigał Dzień Niepodległości lub Święto Dziękczynienia. Troszkę pomyśl, albo żeby się nie ośmieszać – MILCZ.

Twierdzenie, że oszust i złodziej też podlega pod prokuratora, czyli wyszło na zero 😁

Oj na tym spędzie coś mało ludzisków .Wtym czasie przejeżdżałem przy SDH i nie tylko pytam co robiły nasze urzędasy bo na ulicach strach było jeździć zero piaskarek

Ale były dzieci zabrane z lekcji że szkoły podstawowej w Piątkowisku. Czy nauczycielka miała zgody wszystkich rodziców na udział w tym wydarzeniu?

Odpłyń szybko Okręt ze swoim przekrętem. Patrzę na zdjęcia i nie mogę się nadziwić jak ten tłum dzieci wydoroślał po przejściu z Piątkowiska pod Trzy Korony.

Powiem delikatnie – b. słaba odpowiedź . Dzieci ze szkoły w Piątkowisku były tam naprawdę. Tylko nie były zabrane z lekcji, tylko szły po chodniku i sztab ,,Króla ” zagonił je pod kamery. Ot i wszystko, ale trzeba tylko oglądać POLSKĄ TV gdzie takie wiadomości się ukazują.

Naprawdę jesteś taki głupi ?

J.w.

Pomyliłeś partię Jarosława z Kaczorem Donaldem

J. w.

A dla czego odwiedził fabryki warsztaty ludzi powiązanych z PO czyli własnych. wiadomo ze beda mu w dupsko wchodzić i muwic co wczesniej zostało ustalone . To jak za czasów PZPR propaganda

Iza! Tak jak ty wchodzisz (bez wazeliny) w dupsko obecnie rządzących, na pewno będzie to przez nich docenione – podaj tylko swoje dane, nie nick. Czasy propagandy PZPR zdecydowanie dziś przewyższa TVP pod zarządem znakomitego Kurskiego, mistrza bałamuctwa, zakłamania i dezinformacji. Źle, że tego nie doceniasz bo możesz znaleźć się w niełasce, broń Boże jak jeszcze wynajdą ci na podsłuchu, że coś nieopatrznie powiedziałaś psiapsiółce.

Coś mi się wydaje że jesteś w tym miejscu które komuś innemu sugerujesz, a w którym jak się mówi panują całkowite ciemności. Taką samą ciemność posiada Twój umysł skoro nie słyszałeś o RODO. A może to uszy. Najwyższy czas coś z nimi zrobić, może choć raz na rok umyć

A co ma RODO do podsłuchów? Wiesz co to jest RODO i co daje?

Polska języka trudna języka, nawet dla Słowian z wschodniej granicy.

Przecież to propaganda jak za czasów PRL. Przypominają mi sie fotki Gierka z zakładów pracy wcześniej ustalonych. Tych co odwiedził to działacze PO to czego się spodzewać ze beda móić co ustalili dużo wcześniej. Niech wyjdzie na rynek bez swoich działaczy to usłyszy o sobie i swojej PEŁO co ludzie myślą tak na prawde. I kogo wina jest ze dziaiaj mamy takie ceny. Mogł sie nie sprzedawać Makreli i Bolkowi przy okrągłym stole to dzisiaj polska miała by swój przemysł i nie musiała by robić dla eurokołchozu . Twu rudzielcu bys sie wstydział. Oddaj mi kase z OFE co ją… Czytaj więcej »

Antek! Daj sobie spokój z twoimi komentarzami. Twoja wiedza historyczna jest niezwykle kreatywna. Trzeba być niezwykle rozumnym inaczej, żeby kojarzyć, że Tusk brał udział w okrągłym stole (!!!) z Merkel (twoje pseudo Makrela). Merkel, który brał udział to Jacek Merkel, przedsiębiorca, opozycjonista walczący z komuną, Polak nie Niemiec (których jak widzę nienawidzisz). Nie wspomnę o roboczych spotkaniach pani premier Beaty czy Mateusza, których spotkania były spontaniczne i nieustalone. Nie wspomnę o spotkaniach naszego miłościwego wodza każdego 10-ego, bez swoich działaczy w otoczeniu życzliwego społeczeństwa, choć wszyscy w jakichś mundurkach i trochę nerwowi. Rudzielec zabrał ci kasę z OFE (miałeś ją… Czytaj więcej »

Czytaj ze zrozumieniem bo widać z tym masz znaczny problem

Dawno takiego wysypu PISmaków nie widziałem (użyję na chwilę ulubionego przez nich stylu). Sama śmietanka jak Janosik, Siwy (z przepracowania) i inni pracusie. Te ksywy same za siebie mówią. Zabrać tym co ciężko zapracowali, 10% rozdać innym (najlepiej swojakom) a 90% zwinąć dla siebie. Taka to u nich sprawiedliwość. Znajomy 3 lata zapierniczał po emeryturze, żeby mieć ją wyższą, dziś pluje sobie w brodę jakim to mógł być głupcem bo robił za friko. Jak jeszcze to was nie dotknęło, to dotknie, albo dotknie inaczej. Zegar tyka, czas się kończy.

No i wreszcie głos rozsądku w tej powodzi pisiej niewiedzy (delikatnie mówiąc) przejętej wprost z tvpis. Najbardziej tragiczne jest to, że klepią jak w sekcie za swoim guru, że nic ich nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne! 🤔

wafel, dla ciebie białe czy czarne i tak pozostanie czerwone

No i wreszcie głos rozsądku w tej powodzi PO niewiedzy ( delikatnie mówiąc) przejętej dokładnie z TVN, TVROSJA, TVBIAŁORUŚ. Najbardziej tragiczne jest to, że klepią jak w sekcie za swoim guru, że nic ich nie przekona, że POLSKIE jest POLSKIE, a WSCHODNIE i ZACHODNIE (czytaj Rosja, Białoruś i Niemcy) jest nasze czyli -PO. Przepraszam za sporo cytatu z ,, klasyka”.

Dawno takiego

Dawno takiego spędu PO -ciemniaków nie widziałem (użyję na chwilę ulubionego przez nich stylu).Sama śmietanka : ( princesofwales, strong, ona ,w ogrodzie itp.) ,, polskich patriotów „. 10% dać tym co ciężko pracują, a 90% zwinąć dla siebie. Taka to u nich ,,SPRAWIEDLIWOŚĆ „.Tylko że to już BYŁO. Teraz to nie uwierzysz ( no bo i skąd, w TVN o tym nie mówią), ilu przedsiębiorców i tzw. zwykłych ludzi dostało choć trochę pomocy. Zgoda , że to nie pokryje wszystkiego złego z czym mamy teraz do czynienia , i na co jako Polska nie zawsze mamy wpływ .Ale to i… Czytaj więcej »

Tak czytam co wypisujesz siwy i się zastanawiam czy to taki wyrafinowany trolling z Twojej strony czy faktycznie wyssałeś komusze myślenie z mlekiem ojca. Jeśli to pierwsze to winszuję, bo faktycznie można poczuć styl 70-letniego pisowskiego klakiera z Polski ypsilon, jeśli zaś to drugie to tylko współczuć skrzywienia umysłowego i awersji do nauki pisania.

Bo widzę czerpie z internetu. A powinien z książek.

Mieli już swoje 5 minut i nic nie zrobili. Teraz kolejna partia i to samo. Obecnie na naszej scenie politycznej nie ma nikogo na kogo warto byłoby zagłosować. A pojawiające się partie to tak naprawdę odłamy PiS i PO.

Ale, ale. Nie zniechęcaj się!!! Na pewno zrewidujesz swoją niechęć, kiedy doznasz łaskawości Polskiego Ładu. Nie zniechęcaj się, że mniej kasy dostałeś. To tylko błędy księgowych, drobne pomyłki ustawodawców, nagłaśniane wrzaskami zdegenerowanej opozycji! Nasz miłościwy i prawdomówny Mateusz dziś nas uspokoił obietnicą szybkiej naprawdy błędów i wypaczeń. Możesz teraz być spokojny, co prawda tylko do kwietnia przyszłego roku, kiedy realnie będziesz mógł rozliczyć swoje podatki. Ale nie martw się! Jakby coś poszło nie tak, Orban wstawi się za nas u Putina i wszystko będzie dobrze!!!

Czy twój komentarz wniósł cokolwiek mądrego? Śmiem wątpić……

Bardziej merytoryczny od hrum drum po i pis to to samo, hrum drum nie ma na kogo głosować, hrum drum….

I co dalej będziemy głosować na tych samych przebierańców i brać się za łby bo tak nam mówią nieomylni z lewa czy z prawa ?

Przyjechał, wyjechał … a gdzie zostawił te słynne wina Tuska?

Proszę nie kłamać i poprawić komentarz. Nie przyjechał i wyjechał tylko go przywieźli i wywieźli. Bo jeżeli to co piszesz jest prawdą to łamie prawo bo przecież ma zabrane prawo jazdy .Chyba że ,, nasze bezstronne i niezależne sądy ” mu je już oddały.

„Nasze bezstronne i niezależne sądy” nie mogą mu zwrócić prawa jazdy w tym przypadku. Ale pewnie w TVP twierdza co innego.

Jak uniewinnili : bandytę zza kółka, śmiesznie ,,ukarali ” dwóch redaktorów, paru sędziów, w tym nawet złodziei i nieskończenie wielu innych. Na dokładkę, jeden lekarz który potrącił śmiertelnie dostał tylko 1( słownie jeden ) rok w zawieszeniu. I tak wyglądają ,, nasze niezależne i niezawisłe sądy „. Oczywiście że są również uczciwi i orzekający zgodnie z literą prawa sędziowie, lecz jest ich nieporównywalnie mniej. A dlaczego?. Bo rządzi klika i sitwa przez siebie nazywana szczególną kadrą. No i nie można zapomnieć o UE i TSUE. A więc wszystko możliwe.

I o Trybynale Konstytucyjnym 😁

Ten Tusk zwariował! Tak bez ochrony? Na miłość boską, co on wyprawia!

Jest obezwładniająco bezczelny. Jak śmie rywalizować ze słońcem naszego narodu na miesiączkach smoleńskich.

Jedno słońce i to w debilnej czapce już w Polsce mamy. To by wyglądało na plagiat.

Tusek otoczony klakierami bali się pytań ludzi z ulicy 🙂 Jaka żenada

Jaka żenada. Byłeś tam i nie odważyłeś się zadać pytania? Bałeś się wilczych oczu Tuska? Jak patrzę na miłościwie nam panującego naczelnika każdego 10-go miesiąca czy na Wawelu otoczonego mundurkowym kordonem, który łaskawie dopuszcza ludzi z ulicy usiłujących pozdrowić wodza narodu i ochrania zdrowie i cielesność tłumu sympatyków – jestem doprawdy wzburzony jak ten Tusk może otaczać się swoimi gorylami – klakierami, którzy odstręczają ludzi z ulicy, bojącymi się zadawania pytań.

Powinieneś być z siebie ,,dumny ” , przebiłeś pod każdym względem :princesofwales, ona , itp.. Cynizm, hipokryzja, ,, pełen patriotyzm „,poszanowanie osoby z którą można się nie zgadzać, i dużo by tu jeszcze wymieniać ,, zalet charakteru ” .Himalaje ,, inteligencji ” , Mistrzostwo świata kultury , Poziom Rowu Mariańskiego .. A plusów -zero. Nie wiem czy oglądałeś film dokumentalny prod. polskiej o Pawle Adamowiczu. Słyszałeś o wyroku prawomocnym na ,, sędziego ” Żurka, czy też dlaczego w ostatniej chwili ,, ZBAWCA GNĘBIONEGO NARODU ” ztchórzył i odwołał wizytę w miejscowości Sokoły gdzie za rządów PO zrobiono tyle ,, dobrego… Czytaj więcej »

Dlaczego tak znienacka przyjechał i nikt nie informiwał z naszych LOKALNYCH portali że się pojawi ? Nie jest to dziwne ? Po co ?klakierzy ważne , że wiedzieli .Wolne media Panie Jach ? Od kiedy Pan wiedział , ale nie napisał ,abyśmy króla Europy moglibyśmy przywitać? PS. zobaczymy czy Pan Jach opublikuje komentarz? Frazesy tylko o wolnych mediach pieprzyć za to to umiecie.

Rzeczywiście w Wiadomościach nie mówili, więc nie mogłeś wiedzieć 😁😁😁😁

Jak się czytać ze zrozumieniem nie potrafi, to się nie znajdzie. O tempora! 🤔

Nie żałuj Osa. Pewnie, że chciałaś go przywitać i użądlić pytaniem, ale jego odpowiedź pewno ci by żądło wyrwała.

Czyżby nowy Jezus który w swej mądrości położył bochen chleba i zamienił za dotknięciem ręki i nakreśleniem znaku krzyża wodę w wino w Kanie Galilejskiej ? Cudów takich dzisiaj już nie ma .

Cytując klasyka „wszyscy won”.

Patrząc na poziom inteligencji zawarty w trzech ostatnich odpowiedziach na komentarz OSY, to ciśnie się na usta stwierdzenie -toż to absolutna KLASYKA którą trzeba głosić na całym świecie i zapisać w księgach dla potomnych. Takie coś to się tylko wynosi z domu bo w szkołach tego napewno nie nauczą

Patrząc na poziom inteligencji Osy, która jedyna nie widziała, że Tusk przyjeżdża do Pabianic, pomimo nagłośnienia tego faktu we wszystkich mediach lokalnych tydzień wcześniej, to szkoda gadać.

Last edited 8 miesięcy temu by KLASYK

Ale to nie upoważnia do takiego stylu. Chyba że to Twój poziom, i dlatego ich bronisz.

Siema wszystkim
Jestem za pisem bo żyje mi się lepiej ale mogę zagłosować na PO tylko dlaczego mam to zrobić ?????
Podajcie mi jak plan ma Tusk i PO na Polskę.
Nawet sami ludzie z PO nie potrafią wymienić sukcesów własnej partii i króla Europy. Dodatkowo czy możemy im zaufać bo ich obiecanki już mieliśmy i co z tego zostało zrobione?

Tani gaz jest u Putina, trzeba tylko zamówić! Dawać tu Pawlaka, on jest specjalistą od umów z Rosją!!!