Strona główna Aktualności Komunikacja Starosta: rondo będzie z żelbetu

Starosta: rondo będzie z żelbetu

6

W związku z ciągłym odpadaniem elementów ronda przy krańcówce na Bugaju, starosta zapowiedział zmianę jego konstrukcji.

O ciągłe „awarie” konstrukcyjne (odpadające od jezdni separatory) zapytał radny Włodzimierz Stanek, który zabiegał o wprowadzenie ruchu okrężnego na tym skrzyżowaniu.

– Kierowcy ciężarówek mają wystarczająco dużo miejsca, żeby objechać to rondo, ale tego nie robią. Dlatego na wiosnę najprawdopodobniej osadzimy tam betonowe krawężniki – mówił Krzysztof Habura podczas dzisiejszej sesji rady powiatowej. – Jednak najważniejsze w tej inwestycji było bezpieczeństwo i ten cel został osiągnięty.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

na wiosnę będą betony a na lato miny przeciwczołgowe 🙂 Habura puknij się w łeb i kończ ten wstyd 🙂

i co, kolejne 50 tysięcy zł pójdzie na to?

O to dopiero się narobi. Same straty będą.

Stanek zabiegał o poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu. Plany, wykonanie i pomysł techniczny to już tylko i wyłącznie sprawa starosty Habury i jego służb. Więc nie pisz głupot jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz.

Może niech pan Habura POwstawia tam swój partyjny żelbet. Złapią się nóżkami z każdej strony i będą trzymać krawężniki : )))) Krasińskiego wywalili, a sami POjęcia nie mają jak zrobić zwykłe rondo!!!! I tak od 8 lat!

podzielam!!! jest rondo, to chyba czas usunąc te progi zwalniające?? zawieszenie mojego samochodu ma już dość… i moj portfel tez.