Strona główna Aktualności Komunikacja Bezpieczniej w Ksawerowie

Bezpieczniej w Ksawerowie

2

Na jezdni powstały dwa progi zwalniające. Gdzie należy zwolnić?

Dobiega końca remont ul. Wschodniej w Ksawerowie. Prace prowadzone były na odcinku od ul. Obwodowej do ronda. Kierowcy mogą się cieszyć z nowej nawierzchni asfaltowej. Muszą jednak uważać, ponieważ zamontowano dwa progi zwalniające i postawiono ograniczenie do 30 km/h. Piesi skorzystają z nowego chodnika oraz przejścia dla pieszych (przy ul. Obwodowej). W ramach remontu postawiono również barierki oddzielające wjazdy do posesji i rów melioracyjny.

 

Trwa również remont ulicy Szkolnej. Niedawno położono nową nawierzchnię asfaltową. W trakcie jest budowa chodnika (odcinek od ul. Rzepakowej do ul. Rypułtowickiej), a dzisiaj montowane były barierki oddzielające nowy chodnik od jezdni (od ul. Zachodniej do ul. Rzepakowej).

 

To tylko część inwestycji, które odbywają się w Ksawerowie. Obecnie trwają też prace na ul. Handlowej, Bocznej i Nowej. Zakończyły się już remonty ulic: Giełdowej, Orzechowej, Sadowej, Kosmowskiej, Dolnej, Rataja, Pięknej, Hanki Sawickiej, Ogrodniczej i Kwiatowej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A wszystko to wykonuje miłościwie nam panujący w ksawerowie i całym powiecie WŁODAN. Jak to się stało że z rynku zniknęły wszystkie firmy drogowe?

Ty już jesteś ograniczony.