Strona główna Sport Piłka ręczna SPR Pabiks i KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki z awansem do grupy mistrzowskiej

SPR Pabiks i KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki z awansem do grupy mistrzowskiej

0

Wszystkie grupy rundy zasadniczej w warszawsko-mazowieckiej II lidze piłki ręcznej mężczyzn zakończyły swoje zmagania. Awans do grupy mistrzowskiej wywalczyło osiem drużyn, z czego aż dwie z powiatu pabianickiego.

SPR Pabiks IMPACT Pabianice

Zespół z Pabianic pod wodzą trenera Dmytro Zinchuka w meczach rundy zasadniczej nie dał szans żadnemu ze swoich rywali, zarówno w spotkaniach u siebie, jak i na wyjeździe. Co oznacza, że od początku sezonu 2020/21 są niepokonani i śmiało kroczą po swoje.

– Chcemy wygrać wszystko. Jesteśmy głodni zwycięstw. Celem jest awans do I ligi, na którym bardzo nam zależy –mówi prezes SPR Pabiks IMPACT Pabianice Bartosz Gościłowicz
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki

Podopieczni trenera Pawła Kraski na swoim koncie w grupie rundy zasadniczej mają trzy zwycięstwa – jeden mecz z MSMS EiS Anilana II Łódź na wyjeździe oraz dwa z SMS II ZPRP Płock, a także trzy porażki – jedna z MSMS EiS Anilana II Łódź u siebie po rzutach karnych i dwa ze zwycięzcami grupy i rywalami z powiatu SPR Pabiks IMPACT Pabianice.

– Plan minimum wykonany. Teraz interesuje nas zdobycie jak największej ilości punktów – mówi trener KKS Włókniarza Konstantynów Łódzki Paweł Kraska

 

II liga Mężczyzn gr. III C – WYNIKI

Msc Nazwa drużyny Mecze Zwycięstwa Porażki Punkty zdobyte Punkty stracone
1. SPR Pabiks IMPACT Pabianice 6 6 0 18 0
2. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 3 3 10 8
3. SMS II ZPRP Płock 6 2 4 6 12
4. MSMS EiS Anilana II Łódź 6 1 5 2 16

 

Drużyny, które awansowały: KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, SPR Nowe Piekuty, Enea Orlęta Zwoleń, MKS Padwa II Zamość, SPR Pabiks IMPACT Pabianice, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, Warszawianka Warszawa, SPR ROKiS Radzymin.

 

Kolejny mecz wg. terminarza już w tę sobotę (tj. 14 listopada) Pabiks rozegra na wyjeździe z Padwa II Zamość, a Włókniarz zmierzy się u siebie z Enea Orlęta Zwoleń.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments