Strona główna Aktualności Polityka Nowa rola Wypycha

Nowa rola Wypycha

6

Były wiceprezydent oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Pabianicach otrzymał nową funkcję. Czym będzie się zajmował długoletni działacz Prawa i Sprawiedliwości?

Dariusz Wypych poinformował na konferencji prasowej, że będzie odpowiedzialny za kontakt z mediami. To nowa funkcja w strukturach pabianickiego PiS. Do tej pory osobą pełniącą funkcję rzecznika prasowego był pełnomocnik tej partii w powiecie pabianickim, czyli Maciej Łuczak.

Przypomnijmy, że Dariusz Wypych będzie startował w wyborach uzupełniających do rady miejskiej w okręgu nr 12, które odbędą się 1 marca.


REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejna rzecz do położenia…

Gość już nie wie co ze sobą zrobić : ) Miał być królem Mozambiku, a tu d… Jak tu coś zrobić, żeby istnieć na tapecie. No to wymyślił… Mam nadzieję, że ludzie mają trochę oleju w głowie i ten cwaniaczek nie dostanie się nigdzie!

Drogi Jachu, autorze wpisu,
w tytule powinieneś był użyć imienia i nazwiska Pana Wypycha, bo to nie jest Twój kolega z boiska. To takie minimum kultury i szacunku jakie wypadałoby okazać, w szczególności takiej osobie.

Drogi lewaku,
nie mieści się w Twojej pustej, lewackiej głowie, jak mądrym człowiekiem jest Pan Dariusz. I na tym skończę. Idź dalej głosuj na platforme, nastepne 2 miliony wyjedzie.

Jeśli przedstawiasz mi wybór
ALBO WYPYCH ALBO PLATFORMA
to sorry ale wpychasz mnie w objęcia partii rządzącej.

doświadczenie, wiedza, kultura, opanowanie przed kamerą – dobry wybór PISu 🙂

Nigdy ale to nigdy nie zagłosuję na katoli bo oni narzucają prawo innym a sami stoją ponad prawem…nie o taką wolność walczyliśmy…