Strona główna Aktualności Polityka SLD atakuje BSR

SLD atakuje BSR

22

Na dzisiejszej konferencji prasowej członkowie Sojusz Lewicy Demokratycznej  zaatakowali Blok Samorządowy Razem.

Miała to być konferencja, na której poseł Dariusz Joński zaprezentuje kandydata do sejmiku wojewódzkiego, Mirosława Trześniewskiego. Zaczęło się jednak od zarzutów w stronę BSR. – Wprowadzają w błąd pabianiczan twierdząc, że są apolityczni – mówił Marek Gryglewski. – BSR to zlepek kilku partii w koalicji rządzącej z Platformą Obywatelską – dodał Robert Kraska.

Radna Aleksandra Stasiak stwierdziła, że to SLD 2011 roku robił wszystko, żeby nie doszło do likwidacji tramwaju, a dziś to Grzegorz Mackiewicz, kandydat BSR na prezydenta przypisuje sobie te zasługi. – Przypomnę tylko, że to my w miesiąc zebraliśmy 4000 podpisów pod petycją przeciwko likwidacji tramwaju – mówiła radna. – Nie widzieliśmy, aby wiceprezydent walczył o to, żeby tramwaj jeździł – dodał Gryglewski.

Następnie głos zabrał łódzki poseł, który chwalił Gryglewskiego za pracowitość i aktywna kampanię wyborczą. – Wiem, że znajdzie pomysł na rządzenie miastem, które zostało zapomniane przez obecne władze – mówił Joński. – Liczę na drugą turę.
Poseł tłumaczył się też z publicznego wystąpienia Ryszarda Kalisza, który podczas senioriady w Pabianicach agitował do głosowania na Zbigniewa Dychto. – Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska, którym kieruje Ryszard Kalisz jest w koalicji z SLD i razem idziemy do wyborów – wyjaśnił Joński. – Poseł Kalisz popiera wszystkich naszych kandydatów, a tutaj został wprowadzony w błąd – dodał.

Na koniec wystąpił Mirosław Trześniewski, były trener Polfy Pabianice – Źle się stało, że zaprzepaszczono taki dorobek (sukcesy koszykarek – przyp. red.) – mówił kandydat na radnego. – Trzeba w mieście odbudować system szkolenia młodzieży. Sport na tym poziomie nie może być elitarny. Dzieci, które mają potencjał nie mogą ćwiczyć, bo rodziców nie stać na finansowanie treningów.

– Zrobimy więcej niż rządzący przez kilkanaście lat, bo nasze serce bije do sportu – podsumował Marek Gryglewski.

W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się konwent wyborczy SLD, gdzie zaprezentowany zostanie program i kandydaci do samorządu.

REKLAMA
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A ci znów atakuja ludzi… Jak nie BSR to PO. Teraz czas na PiS 🙂 Super kampanie prowadzi SLD 🙂 Mozecie sobie podac reke z Panem Hodakiem Podpisy heheeh To tylko tyle bylo Was stać przez 4 lata???
Mam pytanie do epainfo!!! Sprawdzie ile razy Pana Boczkiewicza nie było na sesji??? Oto przykład jak SLD walczy o dobro naszych mieszkańców WSTYD!!! A Pani Stasiak tyle na obiecywała 4 lata temu… Płakać sie chce.

Mi żal ludzi którzy prowadzą kampanię atakując innych, bo sami nie mają nic do zaoferowania. No cóż taki niski poziom reprezentuje pabianickie SLD.Panie Gryglewski myślałem ze ma pan klasę. Któż zagłosuje na partię która prowadzi taką kampanię. Mamy dość pseudo polityków. Szamba jakie kreujecie. Zniszczyć innych atakiem bo może cud się stanie i kilka głosów zdobędziecie

Wnioskuję z powyższych komentarzy, że SLD jest jedyną partią, której odbiera się prawo do głoszenia prawdy. Jak by się czuli, gdybyście np.zorganizowali wycieczkę dla szkolnej klasy Waszego dziecka, a potem przeczytalibyście, że to wszystko zrobiła pani dyrektor? Co do pana Boczkiewicza – pełna zgoda! To było jakieś nieporozumienie. Że SLD to banda leniuchów? – być może, ale pokażcie mi pabianicką partię, która przez ostatnie 4 lata dla Pabianiczan zrobiła więcej. Nawet lokalna prasa pisała, że tramwaj obronił SLD. To SLD stanowczo protestował przeciwko niekorzystnemu kontraktowi naszego szpitala z NFZ. Jakoś inni siedzieli wtedy cicho. To SLD znalazł inwestorów na organizację… Czytaj więcej »

Myślę, że kilku innych zrobiło wiele więcej niż SLD i Radna Stasiak, ale nie chce mi się pisać i udowadniać że zielone jest zielone:)

p. dżeku rubinkowski, w wyniku nieporozumienia znalazłeś się w sld. nieznośna śmiałość do pisania wątpliwej jakości limeryków oraz posłuszny kult wobec bonza sprawiły, że poczułeś się kimś wyjątkowym. to taka sama wyjątkowość jak ta, gdy rudemu dziecku rodzice mówią, że kolor jego włosów jest oryginalny, choć wszyscy koledzy wiedzą, że bóg po to stworzył rudego by nienawidzić jego… to twój cały wkład w budowanie w pabianicach lewicy – siedzieć w domu i recenzować poczynania kolegów, choćbys sam nigdy nie otworzył publicznie paszczęki, bo i nie wiesz co powiedzieć, ani odwagi nie masz żeby stanąć na pierwszej linii frontu. jesteś internetowym… Czytaj więcej »

Łukasz, przestan juz.

Czy Pewna Pani sugeruje, że mam na imię Łukasz???Niestety nie i nie bardzo wiem o co Pani chodzi, ale z chęcią skonfrontuje tą opinię. Się Pani zdziwi, że tutaj oprócz Pani i Łukasz jeszcze kilka innych osób się wypowiada. Proszę nie być śmieszną. JACRUB zajrzyj na FB pod tym samym artykułem jest krótka odpowiedź na temat tramwaju i tego jak SLD przyczyniło się do zatrzymania tramwaju w Pabianicach. I przestaję z Wami dyskutować. Kiedyś wspierałem lewice, ale od kilku lat widzę, że lewica zmieniła się nie do poznania. Kiedyś mieliście w Waszych szeregach zawodowych polityków, ludzi z klasą – dziś… Czytaj więcej »

co ci ludzie obiecali temu Ścibutowi, że tak się sapie pod wszystkimi artykułami?? miejsce po Stenclu? – no w sumie gorzej być nie może… a może może?

Po pierwsze mam dobra prace ( jestem żołnierzem) z której nie zrezygnuje i jestem dumny że służę ojczyźnie. Po drugie żadnego etatu w mieście nie chciałem, nie chce i nie będę chciał a po trzecie jak komentuje to się podpisuje z imienia i nazwiska 🙂
Pozdrawiam.

razcej jestes na utrzymaniu ojczyzny a nie sluzysz ojczyznie…

Służy ojczyznie. …ale jak ktoś nic nie wie o patriotyźmie to tak wychodzi. Niektórzy ludzie służą inni drwią z ojczyzny i takie bzdury wypisują gosciu

A Jak Putin się rozkręci to jak w 43′ staniecie się szybko Towarzyszami bratniego narodu!!! Patrząc na gęstość jadu łagry możliwe

jak sie putin rozkreci to ten zolnierz z Lasku bedzie uciekal gdzie pieprz rosnie. Takich tam mamy szolnieszy.

Waż słowa człowieczku ! Kim jesteś jesteś żeby oceniać nas żołnierzy?
Potrafisz się przyznać imienia i nazwiska kim jesteś? Czy zachowasz się jak tchórz ?

Po pierwsze. Ojczyzna piszę się wielką literą, po drugie „pracę” , „rezygnuję” , „chcę” , „komentuję” , „podpisuję” . Polska szolniesz , dopra szolniesz 🙂

A co słychać u wiecznie przegranego Towarzysza Jury? Nadal pobrzękuje kubeczkiem na monety ?

Idzik na serio nie jestem Łukaszem i skończcie z tym hejtem marnych lotów…. ( żałosnym i nudnym) Jeżeli o mnie chodzi, to czasami ludzie piszą takie rzeczy, bo w coś wierzą i mają nadzieję, czytają, orientują się w tym co się dzieje. Nie mierz wszystkich swoją miarą, że wszyscy, którzy kogoś wspierają mają coś obiecane. Skoro w Twoim ugrupowaniu się tak dzieje to przykro mi. Dlatego też nie uznaję polityków, którzy zamiast tworzyć własną historię – wolą krytykować innych.

gryglewski organizuje targi pracy, bo jest przy tym zatrudniony ot co…. dorobić ideologie zawsze można. Ale tak a propos stylu to Panie Gryglewski ucz się go od wodza Jonskiego, bo przy nim wyglądasz ….nieświeżo….

Po pierwsze mam dobra prace ( jestem żołnierzem) z której nie zrezygnuje i jestem dumny że służę ojczyźnie. Po drugie żadnego etatu w mieście nie chciałem, nie chce i nie będę chciał a po trzecie jak komentuje to się podpisuje z imienia i nazwiska 🙂
Pozdrawiam.

Oczywiście, projekt wodno – kanalizacyjny też powstał za czasów lewicy. Dzięki im tak naprawdę nabrało to rozmachu.

Pan Łukasz przynajmniej jest otwarty na dyskusję, jest czynny zawodowo i nadzieją dla skostniałego systemu bezideowców. A nam potrzeba zastrzyku młodych. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Proszę bardzo jak się w ZWiKu ludziom nudzi: http://podn-pabianice.pl/?p=1919 Sekretarka wygrywa konkurs na managera finansowego? Dziwne…