Strona główna Aktualności Polityka Działacze SLD mogą przybić sobie „piątki”

Działacze SLD mogą przybić sobie „piątki”

8
Gryglewski, Duraj, Trela. Stasiak i Kraska

Można powiedzieć, że Sojusz Lewicy Demokratycznej wrócił do gry. Po „chudej kadencji” 2014-18 działacze tej partii zaliczyli bardzo dobry start na kolejne lata rządów.

SLD przed wyborami wszedł w skład komitetu Grzegorza Mackiewicza. Doszło do szerokiego porozumienia, bo Marek Gryglewski nie ukrywał, że w wyborach o fotel prezydenta chciał wystartować. Ostatecznie znalazł się na liście wyborczej do rady powiatu. Uzyskał bardzo dobry wynik, a za chwilę został wiceprezydentem Pabianic.

Los uśmiechnął się też do szefa struktur powiatowych tej partii. Robert Kraska był radnym w powiatowym w kadencji 2010-14, ale kolejne wybory przegrał. Również w tym roku nie dostał się do rady. Został natomiast członkiem zarządu powiatu pabianickiego. Zarobki w tym gremium sięgają 110 tys. złotych brutto rocznie (za 2017 rok).

O wielkim powrocie może też mówić Aleksandra Stasiak, radna miejska kadencji 2010-14. Aktywna działaczka SLD uzyskała w tegorocznych wyborach bardzo dobry wynik i w czwartek została wiceprzewodniczącą rady miejskiej. Za miesiąc pracy w radzie otrzyma 1650 złotych nieopodatkowanej diety. Na co dzień jest rzecznikiem prasowym Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Łodzi.

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułBiedroń dziś w Pabianicach. Zostały wolne miejsca
Następny artykułSerduszko Stasia przestało bić
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Za 5 latek już nie wesprą Macka, bo Gryglu sam wystartuje… W sumie Macki sam sobie hoduje konkurenta. Ważne, że podzielą swój elektorat. Chyba, że przyjdzie im z pomocą nowa „siła” [„RAZEM”, aaaa nieee, przepraszam, przepraszam… TERAZ, TERAZ /R. Petru – wywiad dla radia. Miszczunio : )))))]. Swoją drogą żenujący upadek chłopaków z „prawicy”: Mackiewicz, Wlaźlak, reszta… w objęciach lewaków. Dno, jakie dno

Te, Pytia… Jeśli już wiesz, co będzie za 5 latek, to na pewno też wiesz, jakie są numery na max kasę do Eurojackpot, więc podaj tu wszystkim.
A tak przy okazji… Zapomniałeś o kaczym elektoracie a dno, dna, to chłopaki z pisiej pabianickiej lewicy, bo przerżnęli w mieście wszystko ! Zostało im tylko rycie pod korytem…

Oj, biedny prawiczku. Jak ty sobie przez te 5 lat poradzisz?
Chyba tylko takie biadolenie ci zostaje. „Miszczuniu”.

Nazwisko Stasiak to jest tylko zbieg okoliczności czy może kolejne „zdolne dziecko, które zna języki”?

A to chyba nie caly sklad tej partii ,brak komando zawsze obok pani Cieslak ?zrezygnowali?

A ten bidula Duraj nic nie osiągnął ha ha .

tyle co komandos i Cieślakowa ha ha ha

Kurcze!!! Jakie to proste – weszli do koalicji i są przy władzy!!!