Strona główna Styl życia Skuteczny mechanik i konserwacja podwozia. Gdzie w Pabianicach?

Skuteczny mechanik i konserwacja podwozia. Gdzie w Pabianicach?

0
Antykorozyjne zabezpieczenie podwozia oraz szybkie, skuteczne naprawy mechaniki pojazdowej – to Prosper przy Partyzanckiej 95 w Pabianicach.

Z przykrością żegnamy lato, a nieuchronnie zbliżamy się do okresu jesienno-zimowego. To idealny czas aby zadbać o stan naszych samochodów, a w szczególności o antykorozyjne zabezpieczenie pojazdu.

Proces konserwacji polega na na dwukrotnym podciśnieniowym myciu podwozia, pełnym demontażu wszelkich elementów plastikowych samochodu, piaskowaniu maszynowym, neutralizacji rdzy, położeniu podkładu epoksydowego i na koniec nałożeniu podwójnej warstwy zabezpieczenia antykorozyjnego firmy Boll. Proces ten trwa od 2-3 dni.

 

Warto również wykonać przegląd stanu układu hamulcowego, czyli klocków czy tarcz. Sprawdzić poziom płynów eksploatacyjnych oraz czy nie czas – na wymianę oleju wraz z filtrami.
– Wydajność specjalistów mechaniki samochodowej z firmy Prosper to nawet 48h na usunięcie awarii – zapewnia właściciel. – Przygotuj auto na zimę i odwiedź największe samochodowe SPA w naszym mieście.

Myjnia Prosper oferuję pabianickim kierowcom aż 7 stanowisk do obsługi pojazdów. Znajdziecie tutaj:
myjnię ręczną, pranie tapicerki, powłoki ochronne na lakier, mycia silników
serwis klimatyzacji na nowy i stary czynnik
pełną wulkanizację wraz z prostowaniem felg, sprzedaż opon nowych i używanych oraz przechowalnią sezonową opon (partner Oponeo)
warsztat mechaniki pojazdowej wszystkich marek – 4 podnośniki zapewniają krótkie terminy napraw

Zadzwoń pod numer 668-862-246 a na hasło EPAinfo otrzymasz 10% rabatu na wymianę opon, do końca października.

REKLAMA
Poprzedni artykułGrzybiarz znalazł granat moździerzowy. Przyjechali saperzy
Następny artykułUczniowie ze szkoły w Petrykozach wyjechali do Grecji