Strona główna Aktualności Biznes Sieć marketów wraca do Pabianic. I szuka pracowników

Sieć marketów wraca do Pabianic. I szuka pracowników

2
W centrum Pabianic powstanie kolejny market. Będzie mieścił się w centrum handlowym „Echo”. Otwarcie nastąpi prawdopodobnie za kilka tygodni.

Zrobimy w nim przede wszystkim zakupy spożywcze, ale kupimy tam też m.in. artykuły chemiczne. Chodzi bowiem o POLOmarket.

Ta sieć miała już u nas swoje sklepy – przy ul. Grota Roweckiego i Łaskiej, jednak z czasem zastąpiły je inne supermarkety (na Bugaju w miejscu POLOmarketu najpierw była Mila, a teraz jest Aldi, na Piaskach, gdzie po POLOmarkecie również utworzono najpierw Milę obecnie są Delikatesy Centrum).

– Z tego, co słyszałam umowę na wynajem powierzchni w „Echo” już podpisali i mieli zacząć coś robić w wakacje. Ale na razie jeszcze nic nie widać – mówi jedna z pracownic „Echo”.

Wiadomo natomiast, że są już poszukiwani pracownicy do pabianickiego marketu. Wskazuje na to kartka z informacją: „Tu powstaje nowy sklep POLOmarket. Szukasz pracy? Dołącz do nas”.

Oferty pracy w tym markecie właśnie w naszym mieście (na stanowiska kasjerów i zastępcy kierownika ) można również znaleźć w internecie. Sieć kusi m.in. premiami, pakietami socjalnymi (np. prywatną opieką medyczną), bonami na święta i wyprawkami dla pierwszoklasistów.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że Polo market.

Nie szukają pracowników tylko wolontariuszy bo pensje w marketach trudno nazwać wynagrodzeniem 🙂